Dokumentālo īsfilmu cikls "Ārsti": Roberts Stašinskis

Mediju grupa “TV3 Group” jaunajā rudens sezonā piedāvā režisora Armanda Tripāna veidoto dokumentālo īsfilmu ciklu “Ārsti”, kas skatāms kanālā TV3 plkst. 18.25 svētdienās. Ceturtajā sērijā Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcas (RAKUS) anesteziologs-reanimatologs Roberts Stašinskis parāda to Latvijas daļu, kuru vairums nevēlas redzēt.

2021. gada 26. septembrī 18:25

Viņš un viņa kolēģi redz to Latviju, par kuru mums kauns. Ģimenēs, uz ielas vai kaimiņos. Pie viņa atgriežas atkal un atkal. Alkohols šķīdina visu un labi, arī smadzenes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai pasargātu savas māsiņas, daļu no pacientiem Roberts Stašinskis piesien pie gultām, lai tie nevarētu uzbrukt un apdraudēt. Šie stāsti nav tikai par dzīves pabērniem, bet arī par cilvēkiem uzvalkos, dārgās mašīnās un vientulības upuriem.

Lasi vēl – Arī cilvēkus uzvalkos un ar dārgām automašīnām nākas “izskalot”, lai dotu iespēju dzīvot

Ir izcīnītas uzvaras, kad glābti bērni no saindēšanās, “spaisa” vai vecs kungs, kurš smacis degošās mājas dūmos. Kā nepazaudēt ticību cilvēkam ārprāta ikdienā? “Tie tavi dzērāji, jā, mani – bet viņi ir kāda mamma, brālis vai tētis. Jā, tie ir manējie – latvieši.”

Arī 26. septembra vakarā dakteris kādu skalos ārā, lai dotu iespēju dzīvot. Anesteziologs-reanimatologs Roberts Stašinskis: “Attiecies pret otru tā, kā tu gribētu, lai atteicas pret Tevi. Goda vārds, es cenšos.”

Dokumentālo īsfilmu cikla “Ārsti” ceturto sēriju skaties šeit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm