tv3.lv

Divas Kuldīgas viesnīcas pirmās pilsētā ieguvušas četras zvaigznes; attīstībā ieguldīti 1,3 miljoni eiro

Aizvadītā gada nogalē Kuldīgas pērle “Boutique Hotel Virkas muiža” un “Comfort Hotel Kuldiga”, katra saņēmušas četras zvaigznes, kļūstot par pirmajām Kuldīgā, kam piešķirts augstais novērtējums viesmīlības nozarē, informēja “Boutique Hotel Virkas muiža” vadītāja Eva Šimo.

17. janvārī 17:08

Viesnīcu un restorānu asociācija četras zvaigznes abām dizaina viesnīcām Kuldīgā piešķīrusi 2021.gada 23.decembrī. Kā skaidro īpašnieki, abas viesnīcas ir vienīgās Kuldīgā, kas saņēmušas šādas klasifikācijas novērtējumu. Arī tuvējā apkārtnē ir vien daži viesmīlības nozares uzņēmumi, kuriem tas līdz šim izdevies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā norāda Šimo, viesnīcas ieguldījušas milzīgu darbu un ievērojamus līdzekļus attīstībā. Ir veikti vērienīgi atjaunošanas un modernizācijas darbi, kopumā investējot 1,3 miljonus eiro. Trīs gadu laikā pilnībā ir veikta muižas otrā stāva pārbūve un uzlabotas telpas pirmajā stāvā, saglabājot ēkas senatnīgo elpu, apvienojumā ar mūsdienu ērtībām.

Blakus muižai atrodas 2017.gadā pilnībā renovētā “Comfort Hotel Kuldīga” ēka, kas no neapdzīvojama nama ar nolaistu apkārtni ir pārtapusi par mūsdienīgu komforta klases viesnīcu ar labiekārtotu teritoriju. Īpašnieku ieskatā, svarīgākais ieguldījums ir abu viesnīcu komandas izveidē un apmācībā.

Piektdien, 21. janvārī, plkst. 17 notiks “Boutique Hotel Virkas muiža” dārzā notiks svinīgā zvaigžņu atklāšana. Svinību laikā plānotas Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas Ingas Bērziņas un aicināto viesu uzrunas. Ieeja tikai ar ielūgumiem un uzrādot derīgu  vakcinācijas pret Covid – 19 sertifikātu. Pasākuma laikā tiks ievēroti visi valstī noteiktie epidemioloģiskie ierobežojumi.

Virkas muiža ir valsts mēroga kultūras piemineklis un patlaban lielākā viesnīca Kuldīgā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm