tv3.lv

Dienu pirms vēlēšanām aizdomīgi pazuduši “Rīgas satiksmes” kontrolieri, cilvēki priecīgi brauc “par zaķi”

2017. gada 2. jūnijā 19:21

Īsi pirms pašvaldību vēlēšanām pēkšņi izmaksātas prēmijas “Rīgas satiksmes” un “Rīgas namu pārvaldnieka” darbiniekiem, savukārt sabiedriskajā transportā kontrolieri pazuduši, lai nekacinātu Rīgas vēlētājus.

Dienu pirms vēlēšanām politiskā gaisotne pamatīgi nokaitēta: lai gan no šodienas, 2. jūnija, ir aizliegta politiskā aģitācija, intervijas ar Ušakovu, Ameriku un Lembergu pavīdējušas lielākajos Latvijas laikrakstos.

No 2. jūnija politiskā aģitācija ir aizliegta, un plakāti vairs nekur nav manāmi. Tomēr politiķi steidz uzrunāt vēlētājus vēl pēdējā brīdī, izmantojot gan sociālos tīklus, gan drukāto presi. Laikrakstā “Diena” atrodama plaša un komplementāra intervija ar Aivaru Lembergu, “Vesti Segodna” – ar Rīgas vicemēru Andri Ameriku.

Vairāki avoti ziņo par to, ka pašvaldības uzņēmumi steigā mēģina izmaksāt darbiniekiem prēmijas – tā esot “Rīgas satiksmē” un “Rīgas namu pārvaldniekā”.

Abu iestāžu preses pārstāvji 2. jūnijā neatbildēja uz telefona zvaniem.

Toties ar  TV3 Ziņām sazinājās mikroautobusa šoferis, kurš pauda pārsteigumu, ka pēdējo nedēļu laikā katastrofāli krities pasažieru skaits – izrādās, viņi no “mikriņiem” pārsēdušies uz bezmaksas braucamajiem – tramvajiem, trolejbusiem, autobusiem.

Andris (vārds mainīts)
mikroautobusa šoferis

No līnijām ir noņemti kontrolieri, visu nedēļu nav neviena kontroliera! Visi autobusu pasažieri, kas ir to apjautuši, brauc “par zaķi”!

Par to, ka sabiedriskajā transportā jau labu laiku kontrolieri nav redzēti, ziņo arī “Twitter” lietotāji.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm