Saturs turpinās pēc reklāmas

“Depo” ziedojis 74 200 eiro atbalsta akcijai, kas nodrošina siltas maltītes mediķiem

Lielveikalu tīkls “Depo” ziedojis 74 200 eiro atbalsta akcijai “Galds savējiem”, kas nodrošina siltas maltītes mediķiem, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvis Matīss Rutks.

2020. gada 5. decembrī 15:30

“Tā ir realitāte. Stress, nogurums un nespēks Covid-19 pandēmijas laikā ir mediķu ikdiena. Mediķi, kuri strādā ar Covid-19 pacientiem, ir pārslogoti,” pauž lielveikala pārstāvji. Lai palīdzētu medicīnas darbiniekiem, “Depo” kopš pavasara iesaistījās sabiedriskā labuma organizācijas “Hospiss LV” rīkotajā akcijā “Galds savējiem”, lai nodrošinātu 200 siltas maltītes mediķiem 47 dienas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Sākoties Covid-19 otrajam vilnim, “Depo” kopā ar “Hospiss LV” nolēma atsākt akciju “Galds savējiem”, turpinot ziedot un ciešāk sadarboties ziedojumu piesaistē. “Mēs esam par un ar darītājiem. “Hospiss LV” komanda Ilzes Neimanes-Nešporas vadībā ir aizrautīgi darītāji – aktīvi, pašaizliedzīgi, ar neviltotu vēlmi palīdzēt. Sirdscilvēki, kuri spēj daudz paveikt, iesaistīt un aizraut citus,” akcentē Rutks.

Lielveikalu tīkls aicina šajā akcijā iesaistīties visu sabiedrību – gan uzņēmumus, gan privātpersonas. “Paldies visiem, kas piegādā pārtiku, gatavo garšīgās maltītes, piegādā tās mediķiem un, protams, paldies arī pašiem mediķiem,” pausts uzņēmuma paziņojumā.

Neimane-Nešpora uzsver, ka akcijas mugurkaula un stiprā pleca funkcijas pilda veikals “Depo”. “Kādam vienmēr ir jābūt pirmajam un es esmu pateicīga un lepna, ka tas ir atbildīgs zīmols,” pauž “Hospiss LV” komandas vadītāja.

Akcijai “Galds savējiem” līdz šim ziedojuši daudzi uzņēmumi, kā arī daudzi privātie ziedotāji, sākot no dažiem eiro līdz pat vairākiem tūkstošiem. Pateicoties šiem dāsnajiem ziedotājiem, no šodienas medicīnas darbiniekiem tiek nodrošinātas jau 554 siltas maltītes dienā, norāda Rutks. Ziedo šai akcijai iespējams mājaslapā “www.galdssavejiem.lv”.

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas galvenā māsa Dace Kancāne pauž, ka slimnīcas personāls, kas ir tieši iesaistīts Covid-19 pacientu ārstēšanā un aprūpē, ir pateicīgs atbalstītājiem par iespēju baudīt siltas maltītes savās darba dienās.

“Depo” pauž “milzīgu paldies” visiem mediķiem, “kuri katru dienu, katru stundu, katru minūti stāv sardzē par mūsu veselību”.

Kā ziņots, ceturtdien kopumā stacionāros ārstējās 583 ar jauno koronavīrusu sasirgušie, no kuriem 537 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet 46 – ar smagu slimības gaitu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas