Daugavpilieši grib nogāzt pilsētas domi

Jau kārtējo iedzīvotāju neapmierinātības vēstuli saņēmis Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš. Grūti atcerēties līdzvērtīgu kādas pašvaldības iedzīvotāju aktivitāti, cenšoties panākt domes un mēra atstādināšanu. Daugavpils Mūzikas vidusskolas direktors Aivars Broks ir viens no atklātās vēstules autoriem.

Daugavpilieši joprojām nav sadzirdēti. Iepriekš sūtītas vēstules gan valdības vadītājam Krišjānim Kariņam (JV), gan VARAM ministram Artūram Tomam Plešam (AP). Broks norāda, ka šoreiz tapusi atklāta vēstule ar cerību, ka tā tiks sadzirdēta: “Maigi izsakoties, tas šobrīd izskatās ļoti dīvaini.”

Broks norāda, ka, viņaprāt, Saeimai būtu jāpadomā par likumu, kas aizliegtu amatpersonām, kuras atbalsta Krievijas īstenoto agresiju Ukrainā, ieņemt amatus.

Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš (S) sociālajos medijos izplatīja aicinājumu nolikt ziedus un sveces pie padomju pieminekļiem pirms to nojaukšanas.

"900 sekundes" moderators
Ziņu žurnālistikā no 1998. gada. Pamatā atspoguļo iekšpolitiskās norises, seko līdzi notikumiem ārvalstīs. Par sirdslietu sauc vizuāli spēcīgu un aizraujošu stāstu veidošanu.
Pastiprināti interesējas par pašvaldību dzīvi kā Rīgā, tā tālākos Latvijas reģionos. Interesē vietvarās notiekošie politiskie ķīviņi, kā arī sociāla un sadzīves rakstura notikumi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm