tv3.lv

Darbu uzsāks “Labestības dienas” zvanu centrs

Divpadsmitā LNT labdarības akcija “Labestības diena”” rit pilnā sparā. Šogad ikviens tiek aicināts ziedot akcijas vēstnešiem – Agnijai, Robertam, Veronikai, brāļiem Kristoferam un Emīlam, – un vēl 14 bērniem visā Latvijā, kuriem nepieciešamais atbalsts nav valsts apmaksāts.

2018. gada 16. maijā 14:55

Līdz pat 27. maijam norisinās radio “Star FM” aktivitāte “Paldies Tev, ka ziedoji!”. Tās ietvaros ētera personības saka paldies tiem, kuri ziedojot norādījuši, ka vēlas, lai viņiem tiktu izteikta publiska pateicība. Arī Tu vari paspēt noziedot un dzirdēt “paldies” par labi padarītu darbu!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dodies uz “Skaties.lv/labestibasdiena“, ziedo un atstāj nepieciešamo informāciju.

No 21. maija nedēļas garumā būs iespējams sekot līdzi notikumiem zvanu centrā. Tajā ziedotājus uzklausīs sabiedrībā zināmi un iemīļoti cilvēki – uz zvaniem atbildēs Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni, dziedātāja Olga Rajecka, volejbolists Mārtiņš Pļaviņš, basketbolists Kristaps Janičenoks un citi. Notiekošo regulāros pieslēgumos būs iespējams vērot portālā Skaties.lv, kā arī kanālā LNT ik dienu plkst. 17.58 un plkst. 21.10.

Arī šogad notiks tradicionālais “Labestības dienas” koncerts, kurā populāri skatuves mākslinieki atgādinās, ka ikviens no mums var palīdzēt mainīt kāda bērna un viņa ģimenes dzīvi. Koncerts norisināsies svētdien, 27. maijā, Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā, un tiešraidē to ikviens varēs vērot kanālā LNT plkst. 21.05.

“Ikdienas steigā mēs sūdzamies par to, kā nav, par to, kas par maz un kas traucē, aizmirstot par to, kas mums ir – spēja brīvi elpot, staigāt, redzēt un dzirdēt. Ir jāsniedz palīdzība, atbalsts un uzmundrinājums tiem, kam tā nepieciešama visvairāk. Kurš gan cits to darīs, ja ne mēs?” aicina mūziķis, šova “Izklausies redzēts” ceturtās sezonas finālists Atis Ieviņš, kurš koncertā uzstāsies kopā ar meitu.

Tāpat šajā labu domu piepildītajā vakarā uz skatuves kāps grupa “Instrumenti”, Antra Stafecka un grupa “Otra puse”, TV3 šova “X Faktors” pirmās sezonas uzvarētājs Arturs Gruzdiņš un fināliste Adriana Miglāne, dakteri Klauni, aktrises Zane Dombrovska un Dita Lūriņa un citi mākslinieki.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šogad LNT un sadarbības partneru – “Rimi” un Bērnu slimnīcas fonda – sirsnīgajā akcijā līdzcilvēkus aicinām ziedot 19 bērniem. Summa, kas šogad nepieciešama visu bērnu atbalstam, ir 126 730 eiro.

Ziedo “Rimi” un “Supernetto” veikalos, “www.bsf.lv”, kā arī zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par zvanu ir 1,42 euro).

Mainīsim dzīvi!

Pērn “Labestības dienā” saziedoti līdzekļi 105 813,05 eiro apmērā, tādējādi nodrošinot palīdzību 33 bērniem visā Latvijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm