tv3.lv

Darbu uzsāk “Labestības dienas” zvanu centrs, aicinot palīdzēt 51 bērna veselībai

No pirmdienas, 27. maija, darbu sāk labdarības akcijas “Labestības diena” zvanu centrs, kas būs aktīvs katru dienu no plkst. 18.00 līdz 21.30, aicinot kopā saziedot 123 640 eiro 51 bērna ārstniecībai.

2019. gada 27. maijā 9:00

No 27. maija līdz 2. jūnijam akcijas ”Labestības diena” ietvaros būs aktīvs labdarības akcijas zvanu centrs, kura laikā, lai palīdzētu bērniem, ikviens iedzīvotājs ir aicināts veikt ziedojumu, zvanot pa ziedojumu tālruni, kur ziedot vērtīgajam aicinās sabiedrībā iemīļotas personas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau pirmdienas vakarā uz zvaniem atbildēs prezidenta kundze Iveta Vējone, Bērnu Slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa, akcijas īpašā koncerta vadītāji Kristīne Garklāva un Kristaps Rasims, kā arī mūziķis Intars Busulis un Ralfs Eilands.

Nedēļas garumā ziedotājus zvanu centrā uzklausīs dziedātāja Olga Rajecka, improvizācijas teātra aktieris Kaspars Breidaks, hokejists Jēkabs Rēdlihs, LNT ziņu moderatore Ilze Dobele, grupas “Baritoni” dalībnieki Mārtiņš Strods un Ingars Puncuļs, dziedātājs Lauris Reiniks, māksliniece Elita Patmalniece, skeitbordists Madars Apse, grupas ”Carnival Youth” dalībnieki un daudzas citas sabiedrībā iemīļotas personības.

2. jūnijā vakarā Botāniskajā dārzā norisināsies kampaņas ”Labestības diena” īpašais koncerts, kuru tiešraidē varēs vērot kanālā LNT. Koncerta laikā uz zvaniem atbildēs Jana Duļevska, Valters Krauze, Kristaps Janičenoks, Ansis, Dainis Grūbe, Lelde Dreimane, Andrejs Ērglis, Ieva Florence, Kristīne Zadovska un Juris Hiršs.

Labdarības akcijas ”Labestības diena” mērķi šogad

Kopējā summa, kas nepieciešama, lai nodrošinātu pilnvērtīgu ārstniecību 51 bērniem, ir 123 640 eiro. Šī gada kampaņas vēstneši ir Marta, Marija, Kārlis, Artūrs, bet palīdzība ir nepieciešama vēl 47 bērniem, kuri sagaida līdzcilvēku palīdzību. Martai ir pieci gadi, un viņai ir nepieciešamas jaunas ortozes, kas palīdzētu viņai patstāvīgi spert soļus, augt un attīstīties. Vienpadsmit gadus vecajai Marijai ir iedzimta smaga muguras smadzeņu anomālija, tādēļ reizi pusgadā nepieciešamas operācijas, kuras iespējams veikt vien ārpus Latvijas. Piecus gadus vecajam Kārlim un sešus gadus vecajam Artūram ir autiskā spektra traucējumi, tādēļ abiem puikām ir ļoti nepieciešamas īpašās ABA terapijas un logopēda nodarbības, kas palīdzētu attīstīt saziņas prasmes. Šogad arī pirmo reizi akcija aicina ziedotājus sniegt palīdzību jauniešiem ar depresiju, kas ir kļuvusi par nozīmīgu pašnāvību riska faktoru Latvijā.

Ziedot akcijai var, zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par vienu zvanu – 1.42 eiro), Rimi veikalu ziedojumu kastītēs un portālā “labestibasdiena.lv”.

Tavs ziedojums ir vērtīgāks, nekā Tev šķiet!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm