tv3.lv

“Dana ar kasti” autore Dana Gulbe šonedēļ izdos savu jauno grāmatu “Sakārto māju, sakārto prātu!”

2021. gada 19. aprīlī 7:40

Organizēšanas konsultante un “Dana ar kasti” autore Dana Gulbe šonedēļ izdos savu jauno grāmatu “Sakārto māju, sakārto prātu!”, kurā apkopoti padomi, kas soli pa solim izvedīs cauri dažādām telpām mājās, lai tur izveidotā kārtība būtu ērta un paliekoša, vēsta “900 sekundes”.

Izdevniecība “TAPT” laiž klajā populārā zīmola “Dana ar kasti” radītājas un organizēšanas konsultantes Danas Gulbes jauno grāmatu “Sakārto māju, sakārto prātu”. Grāmatā apkopoti autores padomi un pieredzes stāsti, kas soli pa solim izvedīs cauri dažādām telpām mājās, lai tur izveidotā kārtība būtu skaista, ērta un, pats galvenais – paliekoša.

Grāmata no 22.aprīļa būs pieejama tirdzniecībā mājas lapā www.danaarkasti.lv, bet no 26.aprīļa – arī visās Latvijas grāmatnīcās.

Gulbe ir cilvēks, kas kārtību mīl jau kopš bērnības. Aizraušanās, kas sākās bērna kopšanas atvaļinājuma laikā pašas mājās, kļuva par atpazīstamu platformu un vietu, kur ikviens var iedvesmoties un gūt zināšanas savas vides sakārtošanai.

Zīmols “Dana ar kasti” patlaban pulcē tūkstošiem sekotāju sociālajos tīklos, kā arī simtiem veiksmīgu online kursu absolventu. Dana vada lekcijas un konsultē cilvēkus individuāli viņu mājās, lai ikviens varētu dzīvot mierpilnā, sakārtotā vidē.

“Ar šo grāmatu vēlos iedrošināt un parādīt, ka kārtība nenozīmē kaut ko nesasniedzamu un sterilu. Tas ir veids, kā iegūt vairāk prieka, miera un veselīgas kontroles sajūtas. Laikā, kad mums pieder vairāk lietu nekā jebkad iepriekš, ir vērtīgi zināt, ko ar tām darīt un kā panākt, ka mājas saimnieki esam mēs, nevis mantu kalni,” skaidro grāmatas autore.

Danai ir vīrs un bērns, viņa ir dzīvojusi gan pavisam mazā, gan lielā mājvietā, tāpēc ļoti labi saprot ar mājas sakārtošanu saistītos izaicinājumus. Dana ir palīdzējusi tikt pie kārtības gan tiem, kas dzīvo vieni, gan tiem, kam ir kupls bērnu pulks. Pabijusi gan lielās, gan mazās mājvietās, Dana apliecina, ka kārtība ir iespējama ikvienam. Turklāt organizēšana vienmēr ir par unikālā un personiskā atklāšanu, nevis šabloniskām metodēm un gala rezultātu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Grāmatas autori iedvesmo Konmari metode, bet ne tikai. Viss piedāvātais un stāstītais ir balstīts pašas un klientu pieredzē. Dana turklāt ir sertificēts koučs, un zina, cik liela nozīme ir iedot cilvēkam sajūtu – Tu vari! Dzīve pēc mājas sakārtošanas ir bauda, un to ir pelnījis katrs!

SIA “satura darbnīcā TAPT” dzimst radoši risinājumi, satiekas dažādi cilvēki un top jaunas idejas. Te tiek producēti TV raidījumi, radīti dažādiem zīmoliem foto un video stāsti, izdots kulinārais žurnāls “Pie Galda!”, dažādas pavārgrāmatas un dzīvesstila grāmatas. “TAPT” grāmatu plauktā liekamas nu jau vairāk kā 12 dažādu autoru grāmatas, sākot no kūkām, labas garšas meklējumiem, šokolādes, vakariņām, kokteiļiem un citiem našķiem, līdz dzīves svinēšanai, bērnībai, nacionālajām īpatnībām un pat atbildēm uz to, kas notiek bērnudārzā.

Danas Gulbes grāmata “Sakārto māju, sakārto prātu” būs izdevniecības “TAPT” otrā izdotā autores grāmata.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm