tv3.lv

Covid‑19 inficētais sestdien braucis autobusā Talsi‑Dubulti‑Rīga

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojis, ka pasažieris, kuram ir apstiprināta Covid-19 infekcija, sestdien, 16. janvārī, braucis ar autobusu Talsi-Dubulti-Rīga.

2021. gada 18. janvārī 16:37

Kā informē SPKC, pasažieris plkst. 5.15 no Talsu autoostas līdz Rīgas autoostai braucis ar AS “Talsu autotransports” autobusu ar reisa numuru “7951”. Vēlāk – plkst. 10.05 – inficētais braucis atpakaļ uz Talsiem ar AS “Talsu autotransports” autobusu Rīga-Dubulti-Talsi ar reisa numuru 7951.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajā datumā šajos maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka ir būts kontaktā ar Covid-19 slimnieku, var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, iespējams laikus izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Jau ziņots, ka līdz 25. janvārim ir paplašinātas iespējas veikt valsts apmaksātu Covid-19 testu. Ja parādījušies slimības simptomi – akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums -, Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm