tv3.lv

Covid‑19 dēļ nespējot nodrošināt pakalpojumu, uz divām nedēļām slēdz dzemdību nodaļu Balvu slimnīcā

Covid-19 saslimšanas gadījumu dēļ nespējot nodrošināt pakalpojumu, uz divām nedēļām slēgta Dzemdību un ginekoloģijas nodaļa Balvu slimnīcā, aģentūra LETA uzzināja SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”.

2020. gada 1. decembrī 11:57

Veicot kārtējo Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības darbinieku testēšanu uz Covid-19, infekcija konstatēta vairākiem dzemdību un ginekoloģijas nodaļas darbiniekiem. Ņemot vērā, ka pilnvērtīgi nevar nodrošināt nodaļas darbu, nosegt dežūras, pieņemts lēmums par nodaļas slēgšanu uz divām nedēļām, provizoriski līdz 14.decembrim.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šajā laikā netiks nodrošinātas arī ambulatorās ginekoloģiskās pieņemšanas Balvos.

Iestāde informējusi atbildīgos dienestus, ka nodaļa ir slēgta, un pacientes ir jānovirza uz citām ārstniecības iestādēm. Balvu slimnīcai tuvākās dzemdību nodaļas ir Madonas un Rēzeknes slimnīcās, aģentūrai LETA apliecināja “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” valdes locekle Alīda Vāne.

Tāpat ir izvērtētas kontaktpersonas, kurām noteikta 14 dienu karantīna.

Vāne klāstīja, ka pašlaik iestādē zināms par astoņiem Covid-19 gadījumiem, tie neesot savstarpēji saistīti un inficēšanās esot notikusi ārpus darba vietas. Viņa cer, kas slimnīcā atvērtais Covid-19 analīžu ņemšanas punkts palīdzēs atklāt Covid-19 inficēšanās apmērus Balvu un kaimiņu novados.

“Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības” īpašnieki ir Gulbenes, Balvu, Viļakas, Rugāju un Baltinavas novadu pašvaldības, kā arī SIA “Medicīnas sabiedrību vadība”.

Slimību profilakses un kontroles centra dati liecina, ka pēdējo divu nedēļu laikā ar Covid-19 saslimušo skaits Balvu novadā ir 18.

Lasi vēl: Cipule: apgrūtināta neatliekamo pacientu uzņemšana, kas ir spēcīgs signāls NMPD kapacitātes sasniegšanai

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm