tv3.lv

Bulduru pludmales glābējām – starptautiski panākumi

Piecu meiteņu komanda “Glābēju uz ūdens” Pasaules čempionātā izcīnījušas augsto trešo vietu. Sacensību laikā ar piepūšamo motorlaivu jādodas jūrā glābt viens vai vairāki cilvēki, tas jāveic divatā vai arī komandai kopā.

2014. gada 24. septembrī 20:46

Piecu meiteņu komanda no Latvijas piedalījās četrās distancēs. Sacensības notiek ar maksimālu atdevi. Vairākām komandām, veicot distanci, laiva apgāzusies un glābēji paši nonākuši situācijā, kad viņus jāglābj.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sacensības notika Francijā, Vidusjūras piekrastes kūrortā. Meitenes atzīst, ka viņu sniegumā bijusi liela daļa iesācēju veiksmes, jo startēt nācies no Latvijas pludmales pilnīgi atšķirīgā situācijā.

Astoņpadsmit komandu konkurencē Jūrmalas glābējas ierindojās starp labākajām. Viņas apsteidza pat Austrālijas un daudzu citu valstu komandas, kas ar to vien nodarbojas kā trenējas glābēju čempionātiem.
.
Bulduru glābējas piekāpās vien pirmajai vietai Jaunzelenades sieviešu komandai un 2. vietas ieguvējām no Dānijas. Glābēju Pasaules čempionāts notiek reizi divos gados un šis bija pirmais gads, kad tajā piedalījās sieviešu komanda no Latvijas.

Tagad meitenes panākumu iedvesmotas jau plāno nākamgad piedalīties Eiropas glābēju čempionātā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm