Bērnu slimnīcai ziedo teju 23 000 eiro vērtu medicīnisko aprīkojumu

Martas labdarības balles organizatori sadarbībā ar Sergeja Jēgera labdarības fondu svinīgi nodevuši Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) Onkohematoloģijas nodaļai medicīnisko aprīkojumu teju 23 000 eiro vērtībā, informē balles idejas autore un projekta koordinatore Svetlana Leva.

2017. gada 23. februārī 17:14

Līdzekļi, lai iegādātos aprīkojumu Onkohematoloģijas nodaļai, tika sarūpēti 2016. gada Martas labdarības ballē, nule pabeigta nepieciešamo ierīču komplektācija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iekārtas – vēnu meklētājus, elektroniskos zīdaiņu svarus, pulsoksimetrus, profesionālos digitālos asinsspiediena mērītājus, dažāda izmēra manšetes, pretizgulējuma spilvenus un digitālos laboratorijas svarus – Onkohematoloģijas nodaļas vārdā pasākumā pieņēma tās atbalsta biedrības “Blastiņš” vadītāja Guna Sietiņa.

Foto

“Bērnu vēža un hematoloģijas ārstēšana ir ļoti specifiska. Ierīces, ko šodien saņēmām, palīdzēs ārstiem vieglāk un efektīvāk aprūpēt bērnus. Piemēram, vēnu meklētājs uzrādīs veselās vēnas un palīdzēs tās atrast arī zīdaiņiem, kuriem citādāk vēnas ir grūti uziet,” uzsver Sietiņa.

BKUS Onkohematoloģijas nodaļa ir vienīgā nodaļa visā Latvijā, kurā ārstē bērnus ar onkoloģiskām un asins saslimšanām. Ik gadu nodaļā ārstējas 500-700 bērni. Pēc Sietiņas paustā, katru gadu bērnu vidū atklāj 50-70 jaunus saslimšanas gadījumus.

“Man ir patiess prieks, ka varam sniegt artavu mazo pacientu aprūpē, mēs tiešām ceram, ka tas atvieglos personāla un slimnieku ikdienu. Turklāt, izprotot, ka atlabšanā būtiska loma ir garīgajai labsajūtai un pozitīvam noskaņojumam, daļu ziedojuma novirzījām bērnu iespējai apmeklēt Leļļu teātra izrādi “Joka pēc Alfabēts”,” teic Jēgers.

Kopā iekārtu iegādei tika saziedoti 22 800 eiro. Tos veido gan biļešu ieņēmumi, gan dažādi vērtīgi izsolē pārdotie priekšmeti. Piemēram, 1992. gada klasiskais “Bentley Turbo R”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mēs esam ārkārtīgi pateicīgi mūsu sadarbības partneriem un atbalstītājiem, kā arī visiem ziedotājiem, kuri ar katru gadu paliek aizvien vairāk un kuri ļauj mums ik gadu palīdzēt aizvien plašākam sabiedrības lokam. Tas mums dod stimulu šo projektu turpināt un vērst plašumā,” uzsver Leva.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm