tv3.lv

Autobusos Kalni‑Nīgrande‑Franči‑Kursīši‑Saldus un Liepāja‑Saldus 3.martā braucis Covid‑19 inficētais

Autobusos Kalni-Nīgrande-Franči-Kursīši-Saldus un Liepāja-Saldus 3.martā braucis Covid-19 inficētais, informē Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).

2021. gada 6. martā 19:44

SPKC epidemiologi epidemioloģiskajā izmeklēšanā noskaidrojuši, ka pasažieris ar apstiprinātu Covid-19 infekciju, 3. martā braucis ar autobusu Kalni-Nīgrande-Franči-Kursīši-Saldus (SIA “Tukuma auto” reisa nr. 6744), plkst. 17.10 no pieturas Kalni līdz Saldus autoostai un pārsēdies autobusā Liepāja-Saldus-Rīga (AS “Nordeka reisa” nr. 7937), plkst. 18.40 no Saldus autoostas līdz Rīgai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajā datumā šajos maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Novērojot Covid-19 infekcijai raksturīgus simptomus, ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt par būšanu kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, var savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Līdz 6.aprīlim joprojām ir paplašinātas iespējas veikt valsts apmaksātu testu uz Covid-19. Ja parādījušies slimības simptomi – akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums un citi, Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma.

Lasi vēl:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm