tv3.lv

”Ātrajiem” varētu piešķirt papildu 80 tūkstošus eiro

Veselības jomai gada vidū atkal negaidīti pietrūcis naudas, tādēļ valdība otrdien, 19. augustā, lems par papildu 80 tūkstošu eiro piešķiršanu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam (NMPD).

2014. gada 19. augustā 8:50

Tiek plānots, ka vairāk nekā puse no šīs summas tiks atvēlēta no līdzekļiem, kas domāti neparedzētiem gadījumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Naudas ātrajai palīdzībai šogad pietrūcis, jo fiziski un psiholoģiski smagā darba dēļ pasliktinās mediķu veselības stāvoklis, un daudziem no darba ir jāaiziet, taču atlaisto skaits šogad izrādījies tik liels, ka pietrūcis naudas atlaišanas pabalstiem un dienesta vadība to bijusi spiesta lūgt valdībai.

Kā ziņots, Krievija 8.augustā noteikusi pilnīgu embargo liellopu gaļai, cūkgaļai, augļiem, dārzeņiem, mājputniem, zivīm, sieram, pienam un piena produktiem, kas tiek importēti no ES, ASV un citām rietumvalstīm, kuras ieviesušas sankcijas pret Maskavu. Šajā sarakstā nav iekļautas šprotes, zivju un gaļas konservi, alkohols, kā arī saldējums.

Krievijas Federālā zvejniecības aģentūra ”Rosribolovstvo” ieteikusi Krievijas Lauksaimniecības ministrijai paplašināt pagājušajā nedēļā rietumvalstīm noteikto pārtikas preču embargo, ietverot šajos sarakstos arī zivju konservus un zivju pārstrādes produkciju no Eiropas Savienības (ES) valstīm.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm