Atklāj piemiņas un ziedojumu akciju “Atceries savējos”

Ar īpašas piemiņas zīmes starpniecību turpmākajos gados plānots atbalstīt Nacionālo bruņoto spēku attīstību un to uzdevumu izpildi valsts aizsardzībā. Akcijas dots nosaukums “Atceries savējos”.

2017. gada 10. novembrī 14:02

Piektdien, 10. novembrī, pie pulkveža Oskara Kalpaka pieminekļa notika akcijas atklāšanai veltīts pasākums, kurā pirmās piemiņas nozīmītes pasniedza Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas skolēniem, kuri iesaistījās ziedojumu kastīšu izgatavošanā un ziedojumu vākšanā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Akciju “Atceries savējos!” rīko Valsts aizsardzības un patriotisma fonds “Namejs”, kura mērķis ir arī veicināt patriotismu Latvijas sabiedrībā, godināt starptautiskās operācijās cietušo karavīru piemiņu.

Raimonds Graube
fonda “Namejs” valdes priekšsēdētājs

Visās valstīs, īpaši rietumu, ir šādi fondi, kas paredz atbalstu situācijās, kurās valsts to neparedz. Un otrs mērķis ir vēsturiskā atmiņa un patriotisma un pārliecības veidošana, mēs iesaistīsimies šādās akcijās. Latvijā šāds fonds nav bijis, tas ir pirmo reizi. Mums ir ļoti spēcīga valde, kas vēlas to visu mainīt, un mēs to izdarīsim kopā ar jums.

Pirmās piemiņas nozīmītes ikviens varēs iegādāties par ziedojumiem, tās meklējot 11. un 18. novembra svētkiem veltīto pasākumu norises vietās.

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm