tv3.lv

Atklāj klīniku strauja dzīvesveida un stresa izraisītu slimību ārstēšanai

Šodien Rīgas klusajā centrā, Dzirnavu ielā 16, durvis vēris veselības centrs “Vivendi”, kas specializējas strauja dzīvesveida un stresa izraisītu slimību ārstēšanā, aģentūru LETA informēja centra pārstāve Tanita Tamme.

2014. gada 9. septembrī 22:50

Centra speciālisti palīdzēs veģetatīvās distonijas, izdegšanas sindroma, miega traucējumu, anoreksijas, bulīmijas, liekā svara, muguras un galvas sāpju, kā arī sirds veselības problēmu gadījumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kopumā jaunajā ārstniecības iestādē strādās 11 speciālisti, tajā skaitā sāpju ārste un neiroloģe, kardioloģe, iekšķīgo slimību ārsts un “Cigun” nodarbību speciālists, divi psihoterapeiti, psihiatre, divas uztura speciālistes un divi fizioterapeiti, kā arī masāžas speciāliste.

Centra apmeklētāji varēs gan konsultēties ar ārstiem speciālistiem un veikt diagnostiskus izmeklējumus, gan apmeklēt atbalsta grupas un piedalīties centra rīkotos izglītojošos pasākumos.

Iestādes direktore Agita Lazdiņa pauž pārliecību, ka veselības vērtību cilvēki spēj novērtēt tikai tad, kad tā ir nopietni iedragāta. Viņa norāda, ka lielākā daļa mūsdienu slimību ir saistītas ar dzīvesveidu, vidi, sociāliem apstākļiem, stresa līmeni un reakciju uz to, kā arī ikdienas paradumiem.

“Zāles sniedz atvieglojumu, tomēr, lai slimībai neļautu progresēt, ir jāstrādā ar sevi pašam un tas nemaz nav viegli. Tieši tāpēc ir radīts veselības centrs “Vivendi” – vieta, kur pacients tiek rūpīgi uzklausīts, ārstēšanā piedalās profesionāļu komanda, kas efektīvi spēj risināt veselības problēmas un vienlaikus rosina uzsākt dzīvesstila ieradumu maiņu, lai saglabātu veselību un dzīves kvalitāti ilgtermiņā,” saka Lazdiņa.

Veselības centrs “Vivendi” ir uzvarējis Rīgas pilsētas pašvaldības un AS “Swedbank” organizētās grantu programmas “Atspēriens” konkursā, kā rezultātā saņēmis finansiālu atbalstu darbības uzsākšanai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm