tv3.lv

Atklāj jaunu “Rimi Mini” veikalu Rīgas centrā

Mazumtirgotājs “Rimi Latvia” trešdien, 27. janvārī, atklājis jaunu “Rimi Mini” veikalu Rīgā, Marijas ielā 14, informēja kompānijā.

2021. gada 27. janvārī 13:21

“Šis veikals izceļas ar tā sortimentu – īpaši atlasītiem pircēju pieprasītākajiem produktiem, tajā skaitā arī produktiem bez glutēna un cukura. Veikalā ir iespēja iegādāties kafiju, svaigi spiestu apelsīnu sulu, uz vietas ceptu maizi un smalkmaizītes. Tāpat kā citos “Rimi” veikalos, arī šajā veikalā ierīkots energoefektīvs un videi draudzīgs LED apgaismojums. Veikalā darbojas viena manuālā kase un divas pašapkalpošanās kases, un tajā tiek nodrošinātas darba vietas 12 darbiniekiem,” stāsta “Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Veikals atrodas Marijas un Dzirnavu ielas krustojumā un tam blakus atrodas sabiedriskā transporta pietura, apkārt ir dzīvojamās mājas, biroji, citi veikali. Šī tirdzniecības vieta orientēta galvenokārt uz kājāmgājējiem, savukārt autovadītājiem automašīnas iespējams novietot maksas stāvvietās vai blakus esošo ielu stāvvietās.

Jaunais veikals ir atvērts ik dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00 un, kamēr Latvijā ir spēkā Covid-19 ierobežojumi tirdzniecībai tas piektdienās un sestdienās strādā līdz plkst. 21.

“Rimi Latvia” aicina Latvijas iedzīvotājus iepērkoties būt atbildīgiem pret sevi un apkārtējo cilvēku veselību un ievērot piesardzības pasākumus, proti, neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku. Apmeklējot tirdzniecības vietas, pircējiem jālieto dezinfekcijas līdzekļi un mutes un deguna aizsegs, jāievēro divu metru distance no citiem apmeklētājiem un darbiniekiem, pēc iespējas jāapmeklē veikals laikā, kad ir mazāka cilvēku plūsma, un jāiepērkas atbildīgi, uz veikalu nākot vienam un ar iepirkumu sarakstu, lai samazinātu uzturēšanās laiku veikalā.

Kompānijā arī atgādina, ka no 9. novembra papildus iepriekš ieviestajiem Covid-19 drošības pasākumiem un informatīviem materiāliem pie ieejas visos “Rimi” veikalos ir izvietotas norādes par pieļaujamo pircēju skaitu veikalā vienlaicīgi, nodrošinot katram pircējam valdības noteikto platību no publiski pieejamās telpas. Turklāt ir samazināts arī iepirkumu grozu un ratu skaits, lai tas atbilstu pieļaujamam pircēju skaitam. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, nākamos pircējus veikalā neielaiž.

Kā liecina “Lursoft” dati, “Rimi Latvia” 2019.gadā strādāja ar 917,201 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 2,6% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 26,8% un bija 33,16 miljoni eiro. Kompānija reģistrēta 1992.gada janvārī, un tās pamatkapitāls ir pieci miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Zviedrijā reģistrētais uzņēmums “Rimi Baltic”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm