tv3.lv

Ar skaistiem drona kadriem un drosmīgu slēpotāju aiz “Fiat 126” video parāda krāšņo Rīgu ziemā

2021. gada 20. janvārī 15:45

Mārketinga uzņēmuma “Rocketship Network” īpašnieki un valdes locekļi Reinis Bambers un Rihards Mašiņš parādījuši Rīgas skaistumu ziemā no zemes un no putna lidojuma, pa galvaspilsētas sniegotajām ielām aiz “Fiat 126” velkot profesionālu slēpotāju un filmējot redzēto, “Skaties.lv” pastāstīja viens no idejas autoriem.

Reinis stāsta, ka, ievērojot visus emidemioloģiskās drošības pasākumus, 2020.gada izskaņā viņš ar kolēģi īstenojuši abu ideju: “parādīt rīdziniekiem to, cik skaista un neordināra mēdz būt Rīga, pat šādos [Covid-19 pandēmijas] laikos ar vienu [pozitīvā nozīmē] “traku” slēpotāju aiz “Pancars” mašīnas”.

Abi idejas autori ar nelielo “126 Fiat”, kurš aiz sevis cauri Rīgas sniegotajām ielām vilka profesionālu slēpotāju, nofilmējuši videoklipu. “Einārs Lansmanis ir profesionāls slēpotājs, kurš, ilgi nedomādams, piekrita šai trakajai avantūrai. Savācoties nelielai komandai, ar filmētājiem izbraucām ielās, lai uzfilmētu ko skaistu un rīdziniekiem interesantu,” piedzīvotajā dalās viens no idejas autoriem.

“Rocketship Network” valdes loceklis stāsta – komanda braukusi maršrutā no Imantas līdz Juglai, mērojot ceļu cauri visai Vecrīgai. “Pandēmijas apstākļi mums ļoti noderēja, jo ielas bija praktiski tukšas un gājēju bija ļoti maz,” stāsta Bambers. Filmēšana ilgusi sešas stundas.

Viņš piebilst, ka videoklips nonāks abu “Youtube” kanālā, kur arī to varēšot apskatīt ikviens interesents.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm