tv3.lv

Ar Covid‑19 inficēts pasažieris svētdien pārvietojies vilcienā no Rēzeknes līdz Ogrei

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi epidemioloģiskajā izmeklēšanā ir noskaidrojuši, ka pasažieris ar apstiprinātu Covid-19 infekciju 9. janvārī braucis ar vilciena maršrutā Rēzekne 2-Rīga no Rēzeknes līdz Ogrei, informēja SPKC.

13. janvārī 16:17

Visiem pasažieriem, kuri brauca 9. janvārī attiecīgā vilciena, plkst. 15.16  (AS “Pasažieru vilciens” reiss Nr. 701) maršrutā, jānovēro savs veselības stāvoklis. Novērojot Covid-19 infekcijai raksturīgus simptomus, ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt par būšanu kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, var savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Ja parādījušies slimības simptomi – akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums un citas – iepriekš piesakoties, Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma sev tuvākajā analīžu nodošanas vietā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm