“Apzināmies arī reālo dzīvi!” Slimnīcas informē, kā strādās izsludinātajā brīvdienā

Vairākas medicīnas un ārstniecības iestādes pirmdien, 29. maijā, strādās kā plānots un pacientu vizītes atceltas netiek.

Iepriekš jau vēstīts, ka Saeima naktī uz pirmdienu nolēma 29.maiju pasludināt par brīvdienu par godu Latvijas hokejistu izcīnītajām bronzas medaļām. Sociālajos tīklos šāds parlamenta lēmums izpelnījies ļoti neviennozīmīgu vērtējumu – no vienas puses, cilvēkiem it kā ir prieks par brīvdienu, bet no otras puses, tiek norādīts, ka šāds pēdējā brīža lēmums rada lielu haosu un ir vērtējams kā politisks populisms.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bērnu slimnīca izplatījusi paziņojumu, ka pirmdien strādās kā darbadienā un plānotās vizītes neatcels.

Arī Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca informē, ka pirmdien darbs slimnīcā notiek plānotajā kārtībā – pacientu vizītes pie speciālistiem un izmeklējumiem netiek pārplānotas.

Tāpat arī Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca uzsver, ka pirmdien strādās kā darbadienā un plānotās vizītes netiks atceltas.

Līdzīgi arī Valsts asinsdonoru centrs izplatījis paziņojumu, uzsverot, ka “asins pārliešanai brīvdienu nav”, tādēļ notiks visi plānotie izbraukumi un donori tiks gaidīti visās pieņemšanas vietās ierastajā laikā.

Arī reģionālās slimnīcas strādās ierastajā režīmā

Vidzemes slimnīca informē, ka pakalpojumi slimnīcā atcelti netiek. “Mēs patiesi lepojamies par mūsu hokeja izlases sasniegumiem, tas ir vēsturisks brīdis un neaizmirstamas emocijas! Apzinoties to, ka mūsu pacienti un slimnīcas ārsti, kā arī pārējais personāls ir gatavojušies daudziem izmeklējumiem un vizītēm, mēs pakalpojumus neatceļam! Visas ieplānotās vizītes un ārstniecības pakalpojumi slimnīcā notiks kā plānots.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī Daugavpils reģionālā slimnīca izplatījusi paziņojumu pacientiem, ka strādās ierastajā režīmā.

Savukārt, kā informē Liepājas pašvaldība, Liepājas reģionālā slimnīca strādās ierastajā ritmā, piekoriģējot atsevišķu pakalpojumu pieejamību saistībā ar personāla nespēju ierasties bērnudārza brīvdienu dēļ.

“Saeima pusnaktī pieņēma lēmumu par šodienas noteikšanu par brīvdienu. Tomēr mēs apzināmies arī reālo dzīvi – cilvēki saplānojuši vizītes pie ārsta, darāmos darbus, tikšanās u.c. īpaši privātajā sektorā,” paziņojumā norāda Liepājas pašvaldība.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm