tv3.lv

Aptauja: ja vēlēšanas notiktu maijā, Saeimā iekļūtu piecas partijas; populārākā – ZZS

Ja vēlēšanas notiktu maijā, Saeimā iekļūtu piecas partijas vai to apvienības, savukārt populārākā šobrīd ir premjera partija Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), kura apsteigusi partiju “Saskaņa”. Par to liecina TV3 Ziņu rīcībā nonākusī socioloģisko pētījumu kompānijas “Norstat” aptauja.

2018. gada 4. jūnijā 22:04

Saskaņā ar aptauju ZZS atbalsta 17,1 % vēlētāju. Partiju “Saskaņa”, kas citus partiju reitingos ir līdere, atbalsta 16,3% pilsoņu. Trešajā vietā ir Nacionālā apvienība ar 9,1% atbalstu. Tālāk seko partija “Vienotība”, un Jaunā Konservatīvā partija ar attiecīgi 6,2% un 6,1% atbalstu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par “Kustību Par” gatavi balsot 3,6% vēlētāju. Jāpiebilst, ka aptaujā “Par” popularitāte mērīta, vēl neņemot vērā apvienības izveidi ar partiju Latvijas Attīstībai, par kuru gatavi balsot 1,8%.

KPV LV kā savu izvēli atzīmējuši 3,5%, savukārt Latvijas Reģionu apvienību 3,2% aptaujāto. Savukārt “No sirds Latvijai” atbalsts ir 2,1%

26,7% nezina, par ko balsos, savukārt 2,6% norādījuši, ka plāno balsot par kādu citu sarakstu, bet 1,8%  vēlēšanās nepiedalīsies. Telefona aptaujā, kas veikta maijā, izlases kārtībā aptaujāti 1000 Latvijas pilsoņi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm