“Apeirons” publicē pirmo raidījuma “Pāreja” epizodi

Invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons” šodien publicējusi pirmo raidījuma “Pāreja” epizodi, lai radošā un aizraujošā veidā parādītu sabiedrības dažādību un rosinātu ikvienu paskatīties uz notikumiem un lietām no cita skatpunkta, portālu “tv3.lv” informēja apvienības projekta vadītāja Liena Eisaka.

15. martā 11:01

Katrā raidījumā sabiedrībā zināma cilvēka vadībā būs iespēja ielūkoties kādas nevalstiskās organizācijas ikdienā, lai uzzinātu ne tikai par to darbību, bet arī iespējām pašiem caur brīvprātīgo darbu gan palīdzēt līdzcilvēkiem, gan arī gūt vērtīgas zināšanas un prasmes sev. Pirmajā raidījumā Kozmens jeb Mārtiņš Kozlovskis viesojas Latvijas Nedzirdīgo savienībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat katrā raidījumā varēs ļauties jauniem atklājumiem – skatītājus iepazīstinās ar interesantām aktualitātēm. Piemēram, varēs uzzināt par jauniešu kora “Balsis” izveidotajām vienpadsmit kormūzikas skaņdarbu vizualizācijām un citām aktivitātēm, kas ļauj kora mūziku baudīt arī cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem.

Raidījuma noslēgumā sociālās politikas veidotāji dalīsies ar jomas aktualitātēm. Paredzēta arī intervija ar labklājības ministri Eviku Siliņu (JV).

Raidījuma jaunā epizode būs skatāma katra mēneša trešajā trešdienā līdz pat 15.novembrim. Tās varēs skatīties “Apeirons” sociālo mediju kontos “Facebook” un “Instagram”, kā arī “Youtube”.

Raidījuma veidošana tiek līdzfinansēta Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas projekta ietvaros.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm