“All Media Baltics” sāk izstrādāt vairāku miljonu eiro vērtu vienotu digitālo platformu Baltijas valstīs

Mediju grupa “All Media Baltics” (“AM Baltics”) sāk īstenot vairāku miljonu vērtu eiro lielu investīciju programmu ar vienotas digitālās platformas izveidi Baltijas valstīs.

2017. gada 20. decembrī 15:07

Jaunā digitālā platforma būs pirmais tāda veida digitālais risinājums Baltijā, kas nodrošinās ikvienam interesentam pieeju izklaides un ziņu saturam vēlamajā formātā, ierīcē un laikā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunā digitālā platforma apvienos visu “AM Baltics” uzņēmumos radīto saturu un nodrošinās tam piekļuvi dažādās ierīcēs, izmantojot arī platformas aplikācijas.

Pjērs Danons (Pierre Danon)

Pjērs Danons (Pierre Danon)
“All Media Baltics” valdes priekšsēdētājs

Ar jaunās digitālās platformas izstrādi esam aizsākuši jaunu “AM Baltics” attīstības posmu. Esam gandarīti, ka šīs platformas izstrādes vadību varam uzticēt vietējiem profesionāļiem, kuri ar savu līdzšinējo darbu ir apliecinājuši spēju izprast mūsdienu prasīgā satura lietotāja vēlmes un rast to piepildījumam atbilstošus risinājumus.

“AM Baltics” digitālas platformas izstrādi uzticēts “All Media Latvia” (“AM Latvia”) digitālo projektu daļas vadītājai Sniedzītei Vilmanei, kura turpmāk darbosies arī “AM Baltics” vadības komandā, ko vada P. Danons.

“Tikai pirms diviem mēnešiem tika pabeigta “MTG” Baltijas biznesa iegāde un izziņoti mūsu investīciju plāni. Esmu patiesi gandarīts, ka tik īsā laikā esam spējuši uzsākt tik unikāla projekta izstrādi kā jaunā digitālā platforma, kas būs nozīmīgs ieguvums visam Baltijas reģiona mediju un reklāmas tirgum,” norāda Pjērs Danons.

S. Vilmane strādā “AM Latvia” (agrāk – MTG) jau kopš 2014. gada, un šajā laikā būtiski stiprinājusi “AM Latvia” pozīciju digitālā izklaides un informatīvā satura produktu jomā. Pirms tam Vilmane ieguvusi vērtīgu pieredzi darbā ar dažādiem digitālajiem un IT projektiem tādos savas nozares vadošajos uzņēmumos kā LMT, Tele2 un Samsung.

Jaunās platformas izstrādi un ieviešanu plānots veikt 2018. gada pirmajā pusgadā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm