Aicina darba meklētājus un nodarbinātos pieteikties mācībām atvērto tiešsaistes kursu platformās

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba meklētājus un nodarbinātos, kuriem jāpilnveido savas profesionālās prasmes un iemaņas, pieteikties mācībām atvērto tiešsaistes kursu platformās, informēja NVA.

2021. gada 24. septembrī 19:25

Tā ir iespēja iegūt vai uzlabot gan digitālās prasmes, zināšanas un profesionālās iemaņas tādās jomās kā uzņēmējdarbība, datorzinības, datu zinātne, informācijas tehnoloģijas, profesionālās ievirzes svešvalodu apguve, gan caurviju prasmes – komunikācija un sadarbība darba vidē, mācīšanās spējas un metodes, pašorganizēšanās un laika plānošana, radošums un inovācijas profesionālajā vidē, gan pārvaldības prasmes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atvērtie tiešsaistes kursi mūsdienās ir populārs e-mācību virziens, kas nodrošina iespēju iegūt neformālu izglītību starptautiski atzītajās universitātēs un mācību organizācijās neatkarīgi no to atrašanās vietas.

Mācības starptautiskajās atvērto tiešsaistes kursu platformās notiek svešvalodās, tādās kā, piemēram, angļu, franču, krievu, vācu un citās.

Atvērto tiešsaistes kursu platformu un mācību programmas var izvēlēties gan patstāvīgi, gan ar NVA atbalstu. NVA piedāvā iespēju sadarbībā ar karjeras konsultantu sagatavot piemērotāko mācību piedāvājumu jeb “mācību portfeli”, ievērojot darba meklētāja vai nodarbinātā iepriekšējo izglītību, pieredzi un vēlmes.

Darba meklētājs vai nodarbinātais var iesaistīties kopumā sešu mācību programmu apguvē. NVA nodrošina mācību izdevumu kompensāciju līdz 500 eiro. Mācību izdevumi tiek kompensēti piecpadsmit darba dienu laikā pēc kursa apguves apliecinoša dokumenta un maksājumu apliecinoša dokumenta saņemšanas. Ir iespēja saņemt avansa maksājumu 50% apmērā par katru no izvēlētajām mācību programmām, un par mācībām atvērto tiešsaistes kursu platformās bezdarbniekiem tiks maksāta arī stipendija piecu eiro apmērā par mācību dienu.

Plānots, ka pilotprojekta ietvaros mācībās atvērto tiešsaistes kursu platformās tiks iesaistīti līdz 1500 darba meklētāju un nodarbināto.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm