tv3.lv

“A to B Rollerski”: puiši meklē Raimondu; drīz sāksies piedzīvojums!

Lai saprastu, vai izbēgsi no lielajiem zvēriem, kuru Ziemļamerikas pašos ziemeļos nav retums, ir jānomēra sava ieroča stobra garums. Tas gan nav ticējums, bet tā var noprast no nākamā “A to B Rollerski” komandas stāsta. Viņi beidzot sasnieguši Kanādu, kur mīt arī galvenais varonis Raimonds Dombrovskis. Starp citu, mēļo, ka viņi jau sākuši lielo piedzīvojumu…

2014. gada 19. septembrī 15:09

Zemāk, kā jau ierasts, teksts no filmēšanas grupas dalībnieka Jāņa Spurdziņa:

“Visur pilns ar medniekiem – sezona ir sākusies. Kungs, kas redzams bildē, izstāstija ko darīt, ja sanāk satikt Vinniju Pūku. Parādija savu “mazo” ieroci, ko tur pie krūtim vienmēr gatavībā. Mums ir koncentrētu piparu gāzes baloniņš, bet par to mednieks teica, ka lācim tās būs kā garšvielas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pa nakti sasniedzām Kanādas robežu, bet tās darba laiks ir tikai lidz 21:00. Nakšņojām turpat un no rīta jau esam Kanādā. Šobrīd sēžam Davsonas pilsētas bibliotēkā. Raimonds arī ir tepat kaut kur, tikai vēl neesam viņu sameklējuši. Atradām viņa kempinga vietu ar zīmīti, ka ir devies uz pilsētu – banka, internets. Viņam neesot pulkstenis, tāpēc nezina, cikos ir izgājis un cikos būs atpakaļ. Nolēmām izmēģināt veiksmi un paši sameklēt viņu. Pilsēta nav liela, vecs zeltraču ciems.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm