11 lietas, ko neveiksminieki dara nedēļas nogalēs

2016. gada 22. augustā 11:35

Nedēļas nogale nu ir galā, bet – vai tiešām esi atpūties? Pārliecinoši lielākā daļa cilvēku pavada darba nedēļu, sapņojot par nedēļas nogali, taču tas, ko tu dari divās brīvajās dienās, pasaka daudz ko par to, cik veiksmīgs vai neveiksmīgs cilvēks tu esi.<!–more–>

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taviem hobijiem patiesībā nav nemaz tik liela nozīme – sākot no nesteidzīgas atpūtas mājās līdz trakiem un ekstrēmiem piedzīvojumiem. Taču, kas attiecas uz brīvajām nedēļas nogalēm, ir viena svarīga lieta, kas nošķir veiksminiekus no neveiksminiekiem. Un tā ir – apzināties, ko un kāpēc tu dari.

Vai Tu plāno savu brīvo laiku un patiešām piedomā pie tā, kā to pavadīt?

Lūk, 11 lietas, ko neveiksminieki dara ar savām brīvdienām. Un padomiņi, kā no tā izvairīties.

Neveiksminiekiem nav plāna


Ne jau katrai minūtei vai katrai stundai jābūt rūpīgi izplānotai, taču būtu labi, ja būtu skaidra vismaz ideja par to, ko brīvajā laikā varētu pasākt. Tas palīdz tev “aizsargāt savu laiku” no nejēdzīgas izmantošanas, turklāt varbūt pat gadās ieplānot kaut ko tiešām lielisku.

Neveiksminieki nevelta laiku sev tuvajiem cilvēkiem


Dažreiz darba nedēļas dunā nemaz nav tik vienkārši atlicināt laiku cilvēkiem, kuri tev svarīgi. Izdari to vismaz brīvdienās!

Neveiksminieki ļauj sevi pārņemt tehnoloģijām


Noliec savu “gadžetu” malā. Izslēdz darba e-pastu un padari visiem skaidru to, ka brīvdienās par darbu tu neatbildēsi. Nekļūsti par tehnoloģiju atkarīgo!

Neveiksminieki nav apmierināti paši ar sevi


Vai tu pavadi brīvo laiku vienatnē vai arī ar draugiem, pārliecinies par to, ka tas, ko dari, tev sniedz prieku!

Neveiksminieki visu laiku guļ!


Varbūt piektdienas vakarā esi iedzēris/-usi pārāk daudz vīna glāžu un tev vajadzīgs laiks atgūt spēkus. Varbūt vienkārši nedēļas laikā esi izdedzis. Viens vai otrs, taču tev nevajadzētu šādā veidā sabojāt savu miega ritmu, pie tā ir vērts piestrādāt.

Neveiksminieki neprot tērēt naudu


Darba nedēļas laikā skaiti katru eirocentu, un tad, pienākot brīvdienām, visus “penijus” iztērē kā karalis dārgās izklaidēs. Ja tev ir tendence tērēt pāri saviem līdzekļiem atpūšoties, labāk padomā par kādām lētākām aktivitātēm, piemēram, atpūtu dabā ar draugiem vai pasākumus, kuros nav ieejas maksas.

Neveiksminieki nevelta laiku, lai padomātu par saviem sapņiem


Aizņemtajā darba nedēļas skrējienā ir visai grūti atlicināt laiku tam, lai tāpat vien padomātu par dzīvi un saviem mērķiem. Taču ir bezgala svarīgi laiku pa laikam apstāties un izvērtēt gan sasniegto, gan padomāt par to, kurp mēs ejam un kādēļ.

Neveiksminieki visu laiku domā par darbu


Piektdienās lieliska ideja ir izdomāt plānus darbā nākamajai pirmdienai. Tāpat būt gatavam jaunajai darba nedēļai ir tas, ko darīt ir labi un pat ieteicami. Taču – kļūt par darbaholiķi nemaz tev nenāks par labu. Sestdiena un svētdiena ir domāta atpūtai, lai uzkrātu jaunus spēkus!

Neveiksminieki slinko un pēc tam paši to nožēlo


Mēs atbalstām to, ka brīvdienās var laiski atpūsties. Lēnīga un nesteidzīga atpūta ir viens no veidiem, kā atgūt spēkus. Taču, ja gulšņāšana un nekā nedarīšana, tevi garlaiko un padara vēl nogurušāku, padomā par to, vai šis atpūtas veids patiešām ir vispiemērotākais tieši tev.

Neveiksminieki patiesībā neatpūšas


Otra galējība, kurā iekrist, ir savas nedēļas nogales pārsātināšana. Brīvajās dienās ir saplānots tik daudz aktivitāšu, ka galu galā nogurums ir vēl lielāks nekā pirms tām, un baterijas netiek uzlādētas. Rezultātā – produktivitāte darba krītas, neapmierinātība ar dzīvi aug.

Neveiksminieki laikus nesagatavojas nākamajai nedēļai


Svētdienas vakari ir ideāli piemēroti, lai veltītu nedaudz laika nākamās nedēļas plāniem, sagatavojot nelielu “šis ir jāizdara” sarakstu, pārskatot un atjaunojot savu plānotāju.

TOP 24 noslēpumi, kas tavas attiecības var saglabāt laimīgas un ilgstošas!Uzzini, kā mainīsies tava dzīve, kad satiksi īsto un vienīgo!


 

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm