Rīgas domnieki Viļņas 700. dzimšanas dienai velta īpašus tetovējumus

Trešdien Lietuvas galvaspilsēta Viļņa ieskandināja savu 700. jubilejas gadu. “Braļukas” steidza sveikt arī Rīgas dome ar zīmīgajam notikumam par godu izveidotu īpašu tetovējumu dizainu.

26. janvārī 11:23

Dienu pirms oficiālās jubilejas dienas Viļņā norisinājās svētku atklāšanas pasākums, uz kuru bija aicināti arī Rīgas domes pārstāvji. Vicemēre Linda Ozola mikroblogošanas vietnē “Twitter” padalījusies ar fotogrāfijām no jubilejas ieskandināšanas pasākuma, kurās redzama kopā ar Viļņas mēru Remigijus Šimašus. Ozola raksta, ka Viļņas 700. dzimšanas diena rīdziniekiem ir tik nozīmīga, ka domnieki nolēmuši radīt paliekošu atgādinājumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vicemēres biroja vadītājs Kaspars Adijāns “Twitter” atklāj, ka Rīgas domnieku radītā dāvana – īslaicīgie tetovējumi ar kūku, gadskaitļa 700 svecītēm un uzrakstu “braliukai”, izpelnījušies paliekošu iespaidu.

Pie jauna ķermeņa zīmējuma ticis arī Rīgas mērs Mārtiņš Staķis. Viņš savā “Instagram” padalījies ar lietuviešu atsūtīto dzimšanas dienas torti un raksta – šādā ievērojamā vecumā, lai tas neaizmirstos, gadus jāsāk pierakstīt vai vēl labāk – uztetovēt.

Jau vēstīts, ka Viļņa savu vērienīgo 700. dzimšanas dienu svinēs visa gada garumā, un, apspēlējot savu ievērojamo vecumu, pilsētas ielās senais dažnedažādos veidos rotaļāsies ar mūsdienīgo. Ieteikumus Lietuvas galvaspilsētas svētku atzīmēšanai meklē šeit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm