Rīgā ieradies ASV Jūras spēku kuģis‑iznīcinātājs “USS Arleigh Burke”

Rīgas ostā sestdien, 9. jūlijā, ieradies ASV Jūras spēku kuģis-iznīcinātājs “USS Arleigh Burke” (DDG 51), informēja ASV vēstniecības Preses un kultūras nodaļa.

2022. gada 9. jūlijā 22:00

Ārleja Bērka (Arleigh Burke) klases kuģis Latvijas galvaspilsētā ieradies plānotā vizītē.

“USS Arleigh Burke” pašlaik veic patruļu ASV Jūras spēku Eiropas operāciju zonā, sadarbojoties ar NATO sabiedrotajiem un partneriem. Kuģis patrulēšanu sāka jūnijā Atlantijas okeānā un Vidusjūrā. Baltijas jūrā “USS Arleigh Burke” turpina savu diplomātisko saišu stiprināšanas misiju starp NATO alianses sabiedrotajiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mobilie un daudzām misijām piemērotie kuģi regulāri darbojas Eiropas un Āfrikas ūdeņos, demonstrējot savas spējas. “USS Arleigh Burke” ir viens no pieciem ASV Jūras spēku iznīcinātājiem, kas atrodas Rotas Jūras spēku bāzē (Spānijā) un ir norīkots, lai atbalstītu NATO integrētās gaisa raķešu aizsardzības sistēmu, norāda vēstniecība.

Vizītes ietvaros kuģa apkalpes locekļi apmeklēs NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centru (“Stratcom”), iepazīsies ar Baltijas reģiona vēsturi un Latvijas galvaspilsētu. “USS Arleigh Burke” uz sava klāja uzņems Latvijas valdības, Aizsardzības ministrijas, Nacionālo bruņoto spēku un ASV vēstniecības pārstāvjus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm