tv3.lv

Rīdzinieki noraizējušies: laternām uz Vanšu tilta vaļā aizsarglūkas, ļaujot brīvi piekļūt elektrības vadiem

Situācija uz Vanšu tilta paliek arvien dramatiskāka! Neskatoties, ka tilts ir pamatīgi sarūsējis, rīdzinieki pamanījuši, viņuprāt, bīstamu situāciju – laternu vadiem atsegti vadi. Garāmgājējus pārsteidz šāda nolaidīga rīcība no atbildīgajām iestādēm.

Rīdziniekus satrauc redzētais uz Vanšu tilta, vairākiem laternu stabiem ir vaļā aizsarlūkas, brīvi paverot skatu uz elektrības vadiem.

“Sadales tīkls” pārstāvis Artūrs Šmats aicina nebūt vienaldzīgiem un ziņot atbildīgajām iestādēm, ja ejot garām pamana atsegtus vadus, šajā gadījumā – pašvaldībai.

Šoreiz vaina jāuzņemas Rīgas pašvaldības aģentūrai “Rīgas gaisma”. Lai gan aizsarglūkas izskatās diezgan švaki piestiprinātas, tās pašas nav nokritušas. Visai bieži uzdarbojas zagļi, radot galvassāpes uzņēmumam.

Valters Krasts
“Rīgas gaisma” pārstāvis

Mums ir vairāk nekā trīsdesmit tūkstoši apkalpojamo balstu Rīgā, mēs par problēmām uzzinām tikai tad, kad mums paziņo. Par šo gadījumu ilgāku laiku zinājām, taču bija aizķeršanās ar rezerves materiāliem.

Skaidrs, ka ejot garām laternas stabiem cilvēkam nekas nevar atgadīties, taču bīstamība rodas, ja kāds mazs ķipars izdomā pieskarties vadiem. Var būt pat letālas sekas.

Bez Tabu žurnāliste, kura gatava doties uz tālākajiem Latvijas nostūriem un risināt dažādas sadzīviska rakstura problēmas. Nereti arī vēsta par notikumiem uz sarkanā paklāja.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm