tv3.lv

Reportāža no repatriācijas reisa, ar kuru mājās atgriežas aptuveni 140 cilvēku

2020. gada 15. aprīlī 17:40

Kopš krīzes sākuma Latvijā atgriezušies ap 4000 iedzīvotāju, un šodien repatriācijas reisi atsākas, bet kopumā paredzēti astoņi lidojumi.

Starp atbraucējiem ir arī TV3 Laika ziņu moderatore Ilona Skorobogatova, kura vēl šorīt atradās lidostā Amsterdamā un gatavojās ceļam uz Rīgu. Ilonai nācās pārtraukt savu burāšanas ekspedīciju no Dienvidamerikas uz Eiropu un mājās doties ar repatriācijas reisu. Aviosabiedrības tagad ievēro dažādus drošības pasākumus – stjuarti ir maskās, aizsargtērpos, lidojumā netiek tirgots alkohols, bet ēdiens nodots pie iekāpšanas. Apkalpei tiek maksimāli samazināts kontakts ar jebkuru pasažieri.

Ierobežojumi dažādās valstīs atšķiras. Brazīlijā akcents tiek likts uz dezinfekcijas līdzekļiem, bet Nīderlandē uz distances ievērošanu.

Ierodoties Rīgas lidostā, pasažieriem bija jāaizpilda anketas un tika izsniegti Ministra kabineta noteikumi, kuros tika atgādināts par 14 dienu pašizolāciju. Lidostā skan paziņojumi, ka jāiet nodot analīzes tikai tiem pasažieriem, kuriem ir simptomi. Pārējiem atgādina par pašizolāciju.

Plašāk par repatriācijas reisu TV3 Ziņās plkst. 20.00

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm