Reizniece‑Ozola: Ja es būtu finanšu ministre, es atrastu naudu pedagogu algām

Bijusī finanšu ministre un pašreizējā Saeimas deputāte Dana Reizniece-Ozola (ZZS) intervijā “900 sekundēm” apgalvoja, ka, viņai joprojām esot savā amatā, izdotos atrast naudu pedagogu un mediķu algām.

2019. gada 20. februārī 9:27

Gan mediķi, gan pedagogi ir bažīgi, ka ZZS vadītās valdības solītajam algu paaugstinājumam topošajā budžetā nauda nav redzama.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Populismam parasti budžetā naudas nav, un, ja ir ļoti nesamērīgi solījumi, tad pēc tam, protams, par tiem ir arī jāatskaitās,” saka Reizniece-Ozola, kā piemēru minot Jaunās konservatīvās partijas (JKP) solīto 3×500 plānu.

Uz piebildi, ka solījumus izdarījusi iepriekšējā valdība, kuru vadīja “zaļzemnieks” Māris Kučinskis, viņa sacīja, ka ZZS un iepriekšējā valdība visus solījumus esot izpildījusi.

“Tas, kas vēl jāņem vērā, – budžets nāks uz Saeimu un Saeimā var strādāt un sniegt priekšlikumus mediķu algu palielinājumam, piemēram, ko mēs kā opozīcija noteikti darīsim. Cita lieta, ka Finanšu ministrijai ir jāpalīdz meklēt resurss. Bet arī mēs kā opozīcijas deputāti būsim ļoti konstruktīvi un piedāvāsim savu redzējumu ēnu ekonomikas apkarošanas pasākumos, kas noteikti var dot labu resursu labu ideju īstenošanai,” saka deputāte.

Runājot par pedagogu algu jautājumu, viņa norāda, ka solījumus devis iepriekšējais izglītības ministrs Kārlis Šadurskis (V), bet uz komentāru, ka tas noteikti nav noticis bez Kučinska ziņas, Reizniece-Ozola apgalvo: “Ja es būtu finanšu ministre, es šo naudu atrastu.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm