“Pusdienlaiks.lv” vairs neiekasēs divreiz; turpina strādāt pie citu problēmu risināšanas

Platformā “Pusdienlaiks.lv” ir novērsta naudas noņemšana dubultā un turpinās darbs pie citu atklāto tehnisko problēmu risināšanas, preses konferencē informēja platformas izstrādātāju pārstāvis Imants Felsbergs.

6. oktobrī 13:49

Viņš pastāstīja, ka platformā turpinās līgumu slēgšana, bet plūsma vairs nav tik liela kā pirmajās dienās. Izstrādātāji pieņem gan telefona zvanus, gan e-pastus ar jautājumiem. Pirmdien tādu bija 840, trešdien jau vairs tikai 180. Daudzas tehniskas problēmas jau ir atrisinātas, un darbs vēl turpinās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bijuši gadījumi, kad par vienu un to pašu maltīti nauda noņemta dubultā. Šī problēma esot atrisināta – ieviests tehnisks risinājums, kas novērš darījumu dublēšanos. Kļūdaini noņemtās naudas summas līdz piektdienas vakaram visi saņemšot atpakaļ.

Problēmas esot radījuši e-klasē pieteiktie kavējumi, kas nav nokļuvuši līdz platformai “Pusdienlaiks.lv”. Tāpēc pirmdien izveidota iespēja pieteikt kavējumus caur ģimenes profilu, kas jāizdara līdz plkst.21, un ieviesta funkcija “Apstrīdēt darījumu”, caur kuru risināmi individuāli gadījumi.

Kā ziņots, pagaidām tiek testēta kvadrātkodu jeb QR kodu izmantošana pusdienotāju reģistrēšanai. Ēdinātājiem ir sarežģīti fiksēt katru pusdienotāju, jo līgumi slēgti ne vien elektroniski, bet arī papīra formātā, tāpēc nākas strādāt ar abu formātu, faktiski diviem reģistriem.

Platformas izstrādātāji skaidroja, ka platforma “Pusdienlaiks.lv” ir izveidota privātas sadarbības rezultātā starp ēdinātāju uzņēmumiem un uzņēmumu UAB “Corporate Services”.

Kā ziņots, Rīgas pirmsskolu un skolu ēdinātāji ir pārgājuši uz platformu “Pusdienlaiks.lv” kā līgumu slēgšanas un norēķinu vietni. Vienlaikus vecākiem pastāv iespēja slēgt līgumus arī ar elektronisku parakstu vai parakstīt tos papīra formā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

No oktobra Rīgas skolās un bērnudārzos lielai daļai skolēnu jārēķinās ar līdzmaksājumu par bērnu ēdināšanu. Izmaiņas līdzšinējā pakalpojumā attiecas uz 249 Rīgas pašvaldības izglītības iestādēm jeb vairāk nekā 93 000 audzēkņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm