Politiskajā telpā visiem ir izdevīgi, kad notiek uzbrukumi pret mani un partiju, uzskata Kaimiņš

Politiskajā telpā visiem ir izdevīga situācija, kad notiek uzbrukumi pret mani un partiju “KPV LV”, šodien partijas biedru sapulcē pauda Saeimas deputāts, partijas priekšsēdētājs Artuss Kaimiņš.

2017. gada 11. februārī 16:19

Daļa no Kaimiņa uzstāšanās notika brīvākā izteiksmē un arī emocionāli, politiķim pateicoties par to, ka, neraugoties uz publiskajā telpā izplatīto informāciju, tik daudzi no biedriem ir ieradušies. Partijas vadītāja paustajam vairākas reizes sekoja biedru aplausi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Parlamentārietis uzsvēra, ka var izturēt sitienus, lai gan viņš jūtas kā esot “tumšā istabā un nesaprot, kurš uzbrūk”. Politiķis sacīja, ka ies uz sarunu, ja izmeklēšanas iestādes uz to aicinās, taču pagaidām “Misters Iespējams” pauž pārmetumus, kas ir “tikai un vienīgi iespējami”.

Politiķis pauda, ka “KPV LV” piedalīsies vēlēšanās Ventspilī, Rīgā un Ogrē, taču šodien netiks nosaukti sarakstu pirmie numuri.

Partijas sanāksmē pašlaik notiek diskusijas par izmaiņām politiskā spēka statūtos, par kuriem arī raisījās diskusijas. Pasākuma sākumā tika norādīts, ka sapulcei jānotiek raiti, ņemot vērā, ka telpas ir izīrētas uz dažām stundām.

“KPV LV” šodien notiek biedru sapulce, kurā tiek spriests arī par gatavošanos pašvaldību vēlēšanām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm