tv3.lv

ZZS aicina Ventspils mēru kļūt par premjera kandidātu; Lembergs vēl apsvērs vai kandidēt

Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs (“Latvijai un Ventspilij”) vēl apsvērs Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes šodien izteikto aicinājumu viņam kļūt par vienu no ZZS Ministru prezidenta amata kandidātiem.

2014. gada 23. septembrī 19:05

Lembergs norādīja, ka šobrīd nav ne piekritis, ne noraidījis viņam izteikto piedāvājumu. “Man tāda notikumu attīstība ir diezgan negaidīta,” atzina Lembergs. “Pagājušajā gadā es pateicu, ka vairs neesmu premjera kandidāts, un šogad augustā LNT raidījumā to vēlreiz apstiprināju.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ventspils mēram vēl esot rūpīgi jāizsver visi argumenti, kādēļ ZZS valde nolēmusi aicināt viņu kļūt par premjera kandidātu. Lembergs arī norādīja, ka ZZS savu premjera kandidātu būtu vajadzējis virzīt krietni agrāk, vēl pirms bija sākušās priekšvēlēšanu debates un diskusijas. Pirms sava lēmuma paziņošanas Lembergs plāno šo jautājumu pārrunāt arī partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes sēdē, ko varētu sasaukt, iespējams, rīt vai piektdien. Neesot gan teikts, ka Lembergs savu lēmumu varēs paziņot uzreiz pēc valdes sēdes.

Kā ziņots, ZZS valde šodien nolēma aicināt Ventspils domes priekšsēdētāju Lembergu kļūt par vienu no ZZS Ministru prezidenta amata kandidātiem, šodien žurnālistiem norādīja politiskā spēka Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Viņu kā premjera kandidātu ir izvirzījusi partija “Latvijai un Ventspilij”, norādīja Brigmanis.

ZZS pārējie iespējamie premjera amata kandidāti ir zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis un labklājības ministrs Uldis Augulis.

Vaicāts, ja no Lemberga tiks saņemta piekrišana kļūt par kandidātu, vai automātiski Lembergs kļūs par vienīgo ZZS Ministru prezidenta amata kandidātu, Brigmanis norādīja, ka nevar uz to atbildēt. Viņš norādīja, ka pašlaik ir jāsagaida Ventspils domes priekšsēdētāja atbilde.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm