tv3.lv

Video atpazīst Sudrabas brāļa dēlus

Sudrabai līdzīgā sieviete lidmašīnā kāpusi ar Sudrabas brāļa dēliem. Gulbenieši video atpazīst savus novadniekus – Sudrabas brāļabērnus.

2014. gada 28. septembrī 19:47

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirms nedēļas Nekā Personīga atklāja, ka partijas No sirds Latvijai vadītāja Ingūna Sudraba ir izmantojusi kādu privātās lidmašīnas reisu. Turpat bija arī uzņēmējs Ivars Strautiņš un Aleksandrs Rogožins, kura dēls – Krievijas vēstniecības diplomāts ticis izraidīts no Latvijas par spiegošanu. Sudraba video noskatījās un  apgalvoja, ka tā nav viņa. Vēlāk izteicās, ka apsver iespēju raidījumu sūdzēt tiesā. Tiesā būtu jāierodas arī pārējiem video redzētiem reisa pasažieriem, lai noskaidrotu patiesību – vai tā bija Inguna Sudraba, ar ko viņi lidoja kopā vienā lidmašīnā. Diviem no video redzētiem pasažieriem nebūtu to izdarīt grūti, jo viņi  labi pazīst Sudrabu, jo ir viņas brāļa dēli.

 Partijas No sirds Latvijai valdes priekšsēdētāja Ingūna Sudraba pirms nedēļas nonāca neveiklā situācijā. Neatpazina sevi video, kur redzama dodoties privātas lidmašīnas virzienā. Neatpazina arī turpat esošo uzņēmēju, Rīgas piena kombināta bijušo akcionāru Ivaru Strautiņu un kādu Aleksandru Rogožinu. Viņš ir tēvs no Latvijas izraidītam Krievijas diplomātam.

Nekā Personīga: Izskatās, ka tur var redzēt jūs. Vai jūs varat pateikt – kas tas ir par video un kas ir tie par cilvēkiem, kas pēc tam vēl nāks? Un ko jūs darījāt tajā lidmašīnā?
Partijas ”No sirds Latvijai” līdere Ingūna Sudrba: Ziniet, es absolūti nebrīnos par to, ka visu laiku tiek parādīts kaut kādi materiāli, veidoti sižeti, ievietotas fotogrāfijas. Un šis nav ar mani nekādā veidā saistīts video. Tā ir kārtējā atkal mēģināšana nomelnot mani..
N.P.: Bet tā neesat jūs?
I.S.: Nē, tā es neesmu. Tiešām? Tā es neesmu.

Kopā ar Sudrabu bija divi jaunieši. Skatītāji mums ziņoja, ka tie ir viņas radi, tādēļ devāmies uz Gulbeni, kur dzīvo Sudrabas brāļa ģimene.

Partijas No sirds Latvijai priekšsēdētāja Ingūna Sudraba turpina apgalvot, ka pirms divarpus gadiem videoattēlā redzamā sieviete lidostā Rīga nav bijusi viņa. Gulbenieši atpazina divus jauniešus, kas bija kopā ar Sudrabu. Tie ir Sudrabas brāļabērni Reinis un Kārlis Sudrabi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nekā personīga: Labdien ! Gribēju prasīt tādu jautājumu. Nav zināmi šie divi puikas?
Gulbenes ģimnāzijas audzēkne Madara: Reinis un Kārlis Sudrabs.
N.P.: Viņi mācās jūsu skolā ?
Madara: Jā.
N.P.: Skaidrs.

Nekā personīga: Labdien! Gribējās prasīt. Jūs nepazīstat šitādus divus puikas?
Gulbenes iedzīvotāja Liene Neilande: Laikam nē.
N.P.: Nav redzēti tādi? Šitādā lielākā bildē?
L.N.: Tie abi ir Sudrabi man liekas, ne? A jūs zinat viņus? Un? Vienkārši domāju, vai viņi ir tie vai nav tie. Nu es nezinu. Bet izskatās. Man liekas, ka ir mazais Sudrabs. Mazais Sudrabs. Kārlis varētu būt, ja ? Jā.

Gulbenes ģimnāzijas audzēkņi
Kādā sakarā ? Nē, nu mūs interesē, viņi ir redzēti vienkārši lidostā un mēs gribam saprast, kas viņi tādi ir. Abi divi ? Pagaidi, es paskatīšos bildi, vai tas ir tieši tas ? Šitas varētu būt Sudrabs. Sudrabs, ja ? Reinis. Jā. Abi Sudrabi. Abi bračkas, ja ? A viņi šitai skolā mācās, ja ? Ģimnāzijā, jā.

Nekā personīga: Gribējās jums uzprasīt tādu jautājumu, vai šitādi puiši nav redzēti ?
Eva: Kas tad ? Nēeee. Man viņš atgādina… Nē, bet tas nav Sudrabs. Nē…. Reini Sudrabu ? Bet tas nav. Nū, šitā ir divus gadus veca bilde šitā ir. Bet varbūt ir, jo viņam ir šitāda jaka. Man viņš no pirmā acu uzmetiena tādu atgādina.

Nekā personīga: Labdien ! Man tāds jautājums. Nepazīstat šos puikas?
Gulbenes ģimnāzijas skolotāja: Nē.
N.P.: Nav redzēti tādi ?
Skolotāja: Nē. … Ā, jā. Tagad atpazinu. Šito te? Jā. A kas viņš ir ? Sudrabs. Sudrabs? A vārds viņam bija ar R burtu laikam, ja ? Reinis.
N.P.: Tas tā kā varētu būt brālis ? Varētu būt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja lidostā nebūtu bijusi Sudraba, būtu jāpieņem, ka Reiņa un Kārļa Sudrabu vecāki savus bērnus uzticējuši svešai sievietei. Un ka šai svešā sieviete ir labi pazīstama ar uzņēmēju Ivaru Strautiņu, kuru savukārt ļoti labi pazīst īstā Ingūna Sudraba. Taču partijas līdere no saviem vārdiem neatkāpjas. Filmētas esot miglu bildes ar mērķi nodarīt kaitējumu viņas politiskajam tēlam.

Ingūna SudrabaEs laikam vairāk ne par ko nebrīnos, par to kampaņu, kas tiek veikta, lai meklētu jebkādas iespējas, kā var nomelnot partiju No sirds Latvijai.
Nekā personīga: Zinātāji teica, ka tie esot jūsu brāļa dēli divi.
I.S.: Vēlreiz saku – ar mani šim video nav nekāda sakara.
N.P.: Jūs to pēc apģērba saprotiet? Jūs esat redzējusi šo video iepriekš ? Esmu redzējusi šo video. Skaidrs, paprasīsim ekspertiem, vai tiešām tā neesat jūs.
I.S.: Nu lūdzu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm