tv3.lv

TV3 Ziņas, “900 sekundes” un “Nekā personīga” piedāvās plašu informāciju par Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām

Sākot jau no trešdienas, 12. augusta, līdz pat 30. augustam TV3 Ziņas, informatīvais raidījums ”900 sekundes” un analītiskais raidījums ”Nekā personīga” piedāvās plašu un analītisku informāciju par gaidāmajām Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām raidījumu ciklā ”Rīgas atslēgas. Ārkārtas vēlēšanas”.

2020. gada 12. augustā 15:31

Lai izvērtētu politisko spēku pieredzi, saraksta kandidātu loku kopumā un to piedāvājumu iepretim citiem politiskajiem spēkiem, sākot no 12. augusta līdz pat 26. augustam katru darba dienas vakaru, skatītājiem TV3 Ziņu laikā tiks piedāvāta raidījumu cikla ”Rīgas atslēgas. Ārkārtas vēlēšanas” sižetu sērija ”Partiju vizītkartes”. Sižetu laikā tiks padziļināti izvērtēti politisko spēku piedāvājumi Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās – apskatot gan iedzīvotājiem būtiskus jautājums, gan vērtējot politiskā spēka vēsturi, kandidātu līdzšinējo pieredzi un paveikto. Tāpat priekšvēlēšanu posmā 23. augustā gaidāms raidījuma ”Nekā Personīga” speciālizlaidums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt, lai sniegtu priekšstatu par politisko spēku programmatisko piedāvājumu un solījumiem Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, kanāla TV3 raidījumā ”900 sekundes” 25. augustā un 27. augustā būs skatāmas priekšvēlēšanu debates, kuras vadīs Kristīne Garklāva un Tālis Eipurs. Priekšvēlēšanu debatēs piedalīsies astoņu CVK reģistrēto sarakstu pārstāvji, kuriem būs iespēja diskutēt par savu un politisko konkurentu 2020. gada ārkārtas vēlēšanu solījumiem un prioritārajiem darbiem galvaspilsētas pašvaldībā. Kandidātiem būs jāatbild arī uz rīdzinieku sagatavotiem video jautājumiem, iezīmējot vēlētājiem aktuālus tematus. Datums un sastāvs, kādā dalībnieki piedalīsies priekšvēlēšanu debatēs, noteikts nejaušas izlozes kārtībā.

25. augustā debatēs piedalīsies:

  • Latvijas Krievu savienība
  • Saskaņa-sociāldemokrātiskā partija
  • Jaunā konservatīvā partija
  • Nacionālā apvienība ”Visu Latvijai!”-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Latvijas Reģionu Apvienība

27. augustā debatēs piedalīsies:

  • Jaunā vienotība
  • Zaļo un zemnieku savienība
  • Attīstībai Par/PROGRESĪVIE
  • Partija ”Gods Kalpot Rīgai”

TV3 raidījuma ”900 sekundes” priekšvēlēšanu debatēs aicināti piedalīties tie vēlēšanu saraksti, kuri saskaņā ar socioloģisko pētījumu kompānijas SKDS publiski pieejamajiem un līdz 2020. gada 7. augustam publiskotajiem aptaujas datiem par partiju un to veidoto sarakstu popularitāti pirms Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām ieņems pirmo līdz astoto vietu

Sestdien, 29. augustā, Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu dienā raidījuma ”900 sekundes” speciālizlaidumā no plkst. 9.00 līdz 10.00 aicināsim rīdziniekus doties balsot, skaidrosim, kā uzzināt savu balsošanas iecirkni, informēsim par balsošanas kārtību, kā arī tiešraidēs pieslēgsimies vēlēšanu iecirkņiem.

Tāpat arī vēlēšanu vakarā TV3 Ziņu speciālizlaidumos plkst. 18.00, 20.00 un 22.00 informēsim iedzīvotājus par jaunāko un svarīgāko vēlēšanu norisē, apkopojot balsošanas aktivitātes rezultātus.

Svētdien, 30. augustā, plkst. 9.00 raidījuma ”900 sekundes” speciālizlaidumā kopā ar ekspertiem apkoposim vēlēšanu rezultātus un analizēsim tos Rīgas administratīvo teritoriju šķērsgriezumā. Un plkst. 20.00 TV3 Ziņās un “Nekā personīga” atskatīsimies uz vēlēšanu norisi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Priekšvēlēšanu debates raidījumā ”900 sekundes” 25. un 27. augustā un raidījums ”Nekā personīga” 23. augustā top Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) sabiedriskā pasūtījuma ietvaros.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm