Turpmāk AP Saeimas frakciju vadīs Juris Pūce

Turpmāk partiju apvienības “Attīstībai/Par!” (AP) Saeimas frakciju Saeimā vadīs bijušais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce, pirmdien, 7.jūnijā, sēdē vienojās frakcijas deputāti.

2021. gada 7. jūnijā 16:44

Saskaņā ar deputātu lēmumu par apvienības frakcijas priekšsēdētāju kļūst Pūce, savukārt Vita Tērauda iecelta par priekšsēdētāja biedru. Arī Andris Skride turpinās pildīt priekšsēdētāja biedra amata pienākumus, “tā veidojot sabalansētu partiju pārstāvniecību apvienības Saeimas frakcijas vadībā”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Līdz šim AP Saeimas frakcijas vadītāja bija Marija Golubeva, kas pagājušajā nedēļā tika apstiprināta iekšlietu ministres amatā un noliks savu deputātu mandātu uz ministra amata pildīšanas laiku.

“Mūsu frakcija ir un paliek konstruktīvs, uz sadarbību un rezultātiem orientēts koalīcijas partneris. Turpināsim strādāt, lai kopīgiem spēkiem efektīvi pārvarētu Covid-19 radīto krīzi, stabilizētu ekonomiku un atgrieztos normālā dzīvē,” komentēja Pūce.

Viņš Saeimā vada Administratīvi teritoriālās reformas komisiju, darbojas arī Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijā un Eiropas lietu komisijā. Pūce ir bijis Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs un partijas “Latvijas attīstībai” valdes priekšsēdētājs. Pūcem ir pieredze un zināšanas ekonomikā, Latvijas Universitātē viņš studentiem pasniedz stratēģisko vadību.

Iekšlietu ministre Marija Golubeva (AP) Latvijas Televīzijas raidījumā “Šodienas jautājums” šovakar norādīja, ka par Saeimas deputātu kļūstošajam Rīgas domniekam Mārim Mičerevskim netiks piedāvāts strādāt Pūces vadītajā frakcijā.

Jau ziņots, ka Golubeva Saeimas deputātes mandātu noliks pēc AP Saeimas frakcijas jaunas vadības ievēlēšanas.

Saeimas deputāta “mīkstais” mandāts viņas vietā pienāksies Rīgas domes deputātam Mārim Mičerevskim.

Mičerevskis ir vērsies Saeimas Prezidijā, norādot, ka piekrīt uzņemties 13.Saeimas deputāta amata pienākumus uz laiku, kamēr iekšlietu ministres pienākumus pilda Golubeva.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mičerevskis jau iepriekš aģentūrai LETA sacīja, ka, ja viņam tagad tiks piedāvāts Saeimas deputāta mandāts, viņš to pieņems, jo uzskata to par savu pienākumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm