Strīķe apliecina, ka nopietni domā par iesaistīšanos politikā

Bijusī KNAB priekšnieka vietniece Juta Strīķe spērusi pirmo simbolisko soli pirms oficiālas ienākšanas politiskajā ringā. Kopā ar Jaunās konservatīvās partijas līderi Jāni Bordānu viņa ieradās uz politiskā spēka ideju brokastīm Ķekavā. Par Strīķes ienākšanu politikā mēļo jau labu laiku, un tagad arī kādreizējā KNAB dzelzs lēdija atzīst, ka atnākusi iepazīties ar partiju tuvāk, un nenoliedz, ka nākotnē tajā varētu iestāties arī oficiāli.

2017. gada 18. februārī 19:23

Ideju brokastis pārmaiņām Ķekavas novadā – šāds pasākums šorīt sākās Rīgas piepilsētas mūzikas skolas telpās. Uz to ieradās salīdzinoši neliels skaits interesentu, taču šoreiz svarīgākās bija ziņas par bijušās KNAB darbinieces Jutas Strīķes ierašanos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēl pirms viņas durvis vēra kādreizējais Strīķes kolēģis, nu jau oficiāls Jaunās konservatīvās partijas biedrs un Rīgas mēra kandidāts, Juris Jurašs. “Redzu, ka ir daudz līdzīgi domājošu cilvēku, kas vēlas ko mainīt, negrib samierināties. Es priecātos, ja ne tikai Juta Strīķe šādu izvēli izdarītu, bet arī pārējie, griboši, varošie pievienotos,” norādīja Jurašs.

Par KNAB dzelzs lēdiju iesauktā Strīķe pasākumā atnāca reizē ar partijas līderi Jāni Bordānu, pāris minūtes pēc oficiālā sākuma.

“Es par to nopietni domāju, atbraucu iepazīties ar partijas biedriem. Ja es iesaistīšos politikā, protams, šī partija ir tā, kurā ir apvienojušies cilvēki, kuri ar saviem darbiem ir parādījuši, ka ir par tiesiskumu,” norādīja Strīķe. Viņa piekrita, ka dalība pasākumā ir simbolisks žests un minēja, ka tuvākajā laikā pieņems lēmumu. “Pavērošu iepazīšos,” – tā Strīķe.

Kuluāros runāts, ka Strīķi un Jurašu, kas asi konfliktējuši ar KNAB priekšnieku Jaroslavu Streļčenoku, uzrunājuši vairāki citi politiskie spēki, bet kārtis izrādījušās par labu bijušajam Tieslietu ministram Jānim Bordānam, kurš šodien neslēpa prieku par ažiotāžu.

“Tie cilvēki, kas iesaistās partijā ir neviltoti, viņiem rūp Latvijas liktenis un savu ģimeņu labklājība, taču ne pateicoties oligarhi sponsorējumiem, bet pašiniciatīvai,” teic Bordāns. Viņš paslavēja partijas biedrus, un paredz viņiem spožu nākotni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Starp viņiem ir tādi, kas būs politiskās zvaigznes, par viņiem runās, kā par populāriem politiķiem. (TV3 Ziņas: Jurašs un Strīķe būs zvaigznes?) Viņi jau ir zvaigznes. Viņi nav zvaigznes, kurus kāds būtu ar spalvaino roku ievedis, un palīdzējis ar sarkanu paklāju. Mēs visi trīs esam tieši pretēji, bijām izstumti darba dēļ no politikas,” saka Bordāns. Viņš pagaidām neatklāj, vai partijai drīzumā plāno pievienoties vēl kādi sabiedrībā zināmi cilvēki.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm