tv3.lv

Šlesers paziņo, ka veidos jaunu partiju un startēs Saeimas vēlēšanās

2021. gada 25. martā 16:50

Ekspolitiķis Ainārs Šlesers ceturtdien pēc vizītes Ģenerālprokuratūrā, kur viņam izsniegtas apsūdzības jaunajā digitālās televīzijas lietā, preses konferencē žurnālistiem paziņoja, ka atgriezīsies politikā un piedalīsies nākamajās Saeimas vēlēšanās.

“Esmu pārliecināts, ka šodien nepieciešams izdarīt visu, lai Latvijā būtu profesionāla valdība. Es uzrunāšu bijušos domubiedrus, ministrus, nozaru pārstāvjus…cilvēkus, kuriem acis deg,” teica Šlesers.

Vienlaikus ekspolitiķis norādīja, ka neiesaistīties Alda Gobzema veidotajā partijā “Likums un kārtība”, bet gan veidots savu politisko spēku. Nākamajā valdībā Šlesers nevēloties premjera amatu, bet gan satiksmes ministra.

Kā ziņots, Kriminālprocesā par iespējamām nelikumībām digitālās televīzijas ieviešanā prokuratūra uzrādījusi apsūdzību uzņēmējiem un bijušajiem politiķiem Andrim Šķēlem un Šleseram. Bijušajam satiksmes ministram Šleseram apsūdzība uzrādīta par krāpšanu lielā apmērā. Šajā kriminālprocesā arī uzlikts arests Šlesera uzņēmumu daļām.

Līdz ar informācijas par apsūdzībām nākšanu klajā Šlesers paziņoja, ka “nopietni apsver” atgriešanos Latvijas politikā, kuru viņš savulaik pameta pēc pāris nesekmīgiem startiem vēlēšanās.

Par tiesvedību saistībā ar apsūdzībām digitālās televīzijas lietā, Šlesers ceturtdienas preses konferencē  pavēstīja: “Lai tā iet savu gaitu.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm