“Saskaņas” kongress atzīts par lemttiesīgu

Sestdien, 28. janvārī, notiekošajā politiskās partijas “Saskaņa” kongresā ir pulcējušies pietiekami daudz delegātu, lai tas būtu lemttiesīgs, novēroja tv3.lv.

28. janvārī 12:23

Atklājot kongresu, “Saskaņas” līderis Jānis Urbanovičs darīja zināmu – kongresā ieradušies 116 no 171 paredzētā delegāta. Tas nozīmē, ka kongress ir lemttiesīgs. Uz kongresu esot ieradušies arīdzan delegāti no pašvaldībām Latgalē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Daļa delegātu no Latgales nav ieradušies un nav arī iesnieguši apliecinājumus pārreģistrācijai kā biedriem vai jaunbiedriem, kas bija iepriekš nolemti kritēriji delegātu noteikšanai kongresā.

Pēc Urbanoviča skaidrotā, kongresā nedrīkst piedalīties “vienkārši tāpat bez dokumentāliem apliecinājumiem” – pats zinot cilvēkus ar iepriekš paustu vēlmi piedalīties partijas sanāksmē, lai gan realitātē “jau sen ir citu partiju biedri”.

Kā ziņots, Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš pāris dienas pirms kongresa paziņoja, ka izstājas no “Saskaņas” un dibināšot jaunu reģionālo politisko spēku. Savukārt Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs, partijas Rēzeknes novada organizācijas vadītāja Jekaterina Ivanova un Ludzas novada organizācijas vadītāja Jevgenija Kušča paziņoja, ka kongresu neapmeklēšot un aicināja partijas biedrus to boikotēt, vienlaikus gan solot, ka partiju nepametīšot.

Šodien kongresā tiek apspriesta aktuālā situācija partijā, plānots lemt par grozījumiem partijas statūtos un ievēlēt partijas vadību. “Saskaņas” Rīgas organizācijas valdes un Rīgas domes frakcija rosina ieviest partijā trīs līdzpriekšsēdētāju amatus un uz tiem virzīt Nilu Ušakovu, Regīnu Ločmeli un Urbanoviču.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm