“Saskaņa” savā kongresā kritizē valdību

2021. gada 2. oktobrī 21:40

Līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām atlicis gads, un šodien, 2. oktobrī, kongress partijai ar lielāko frakciju parlamentā – “Saskaņai”. Politiķi pasākumā kritizēja valdības darbu un pauda pārliecību uzvarēt gaidāmajās vēlēšanās, ziņo TV3 Ziņas.

“Saskaņai” patlaban nav tie labākie laiki – reitings sarucis salīdzinājumā ar “ziedu laikiem”, Rīgā vara pazaudēta, aizdomās par spiegošanu Krievijas labā patlaban apcietinājumā savas dienas vada Jānis Ādamsons, Saeimā frakcijā “atbirumi”, un tā joprojām dziļā un šķietami mūžīgā opozīcijā.

Uz šāda samērā drūma fona “Saskaņa” šodien, 2. oktobrī, pulcējās uz kārtējo kongresu. Pulcējās gan nosacīti, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, kongress notika neklātienē.

Lai gan attālināti lietas darītas ilgi, kongresā neiztika arī bez misēkļiem.

Lielā mērā gan kongress kā kongress. Uzrunas biedriem, slavējot savējos un kritizējot politiskos pretiniekus. Pasākuma vadmotīvs – Latvijas atpalicība no Eiropas Savienības pārtikušākajām valstīm un “Saskaņas” piedāvājums, kā šo stagnāciju pārvarēt.

Jānis Urbanovičs
“Saskaņas” valdes priekšsēdētājs

“Varas nemainīguma sekas. To garantē šī sarkano līniju reliģija. Ir izdevies pieradināt visu sabiedrību, tai skaitā mūsu vēlētājus, ka vieniem ir tiesības cīnīties par vietu pie valdības galda, citiem vajag izdzīvot garantētā opozīcijas režīmā.”

Lasi vēl – “Saskaņu” turpinās vadīs Urbanovičs

Nils Ušakovs
“Saskaņas” domes priekšsēdētājs

“Kamēr atsevišķas Eiropas Savienības valstis gatavojas tam, lai varētu uzelpot un sākt domāt par Ziemassvētku rītu, Latvija tuvojas apokalipsei ar visām no tā izrietošajām sekām.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi arī – Ušakovs: Latvija kā kuģis dodas pretim aisbergam

Uzrunās arī netieša atsauce uz Ainara Šlesera protestu pret obligāto vakcināciju pie Brīvības pieminekļa.

Sandris Bergmanis
“Saskaņas” valdes loceklis

“Gribu apbēdināt tos, kuri cer, ka mēs kā politiskā partija sāksim slimot ar paranoju. Skraidīsim pa ielām un kliegsim “Vīrusa nav!”, “Mūs grib vakcinēt piespiedu kārtā un pie viena arī “nočipot”!”. Par laimi mēs neesam nonākuši līdz tādai stadijai, lai mēģinātu vīrusu aizdzīt ar dziesmām, klaigāšanu, lozungiem.”

“Saskaņas” kongresā arī amatpersonu vēlēšanās, un biedri valdes priekšsēdētāja amatā pārapstiprināja līdzšinējo partijas vadītāju – Jāni Urbanoviču.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm