“Sāpīgs restarts mūs neapturēs!” Partija “Saskaņa” nāk klajā ar paziņojumu par nākotni

Partija “Saskaņa”, kura neiekļuva Saeimā un kuru pēdējā laikā atstājuši daudzi biedri, izplatījusi paziņojumu, ka “sāpīgs restarts” šo politisko spēku neapturēs.

9. februārī 12:42

Tuvākajā laikā visos Latgales reģionos tiks ievēlēti jauni vadītāji “Saskaņas” pirmorganizācijām, kuras palika bez vadības līdz ar biedru izstāšanos no partijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Saskaņa” atzīst, ka partija pēdējā laikā ir piedzīvojusi skaitliskā sastāva zaudējumus. “Mēs cienām katra sava bijušā partijas biedra izvēli, taču tas mums netraucēs īstenot mūsu plānus. Partijas rindās joprojām ir pietiekams skaits biedru un arī deputātu, tostarp Latgalē, lai šīs ieceres īstenotu,” norāda partijas valde.

Vienlaikus valde uzskata, ka nav nepieciešams veidot jaunu politisku spēku vai mainīt partijas zīmolu.

Jaunā partijas valde aktīvi strādājot, lai reformētu partiju – restartētu jaunatnes nodaļu, veidotu jaunas pirmorganizācijas, iesaistītu partijas rindās jaunus biedrus, izveidotu sociāldemokrātisku pētniecisko fondu un stiprinātu sadarbību ar arodbiedrībām, lai kopā aizstāvētu strādājošo cilvēku tiesības. “Un sāpīgs restarts neapturēs mūsu vēlmi un spēju mainīt gan sevi, gan valsti,” tiek uzsvērts paziņojumā.

Jau ziņots, ka pēc Rēzeknes mēra Bartaševiča izslēgšanas no “Saskaņas” partiju nolēmuši pamest vēl ap 120 biedru no Rēzeknes pilsētas un novada un Ludzas novada, vēstīja LTV.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm