tv3.lv

Saeima šodien turpinās darbu e‑Saeimā, jo Gobzems atteicies uzrādīt negatīvu Covid‑19 testu

Saeima šodien turpinās darbu e-Saeimas sistēmā, jo deputāts Aldis Gobzems (LK) ir atteicies uzrādīt negatīvu Covid-19 testu.

2021. gada 2. septembrī 12:10

Par to šodien paziņoja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA) pēc tam, kad situācijas dēļ bija izsludinājusi divus piecu minūšu tehniskos pārtraukumus, lūdzot konkrēto deputātu uzrādīt sertifikātu. Arī tehnisko pārtraukumu laikā Gobzems neuzrādīja negatīvu Covid-19 testu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šodien Saeima pēc ilgāka pārtraukuma bija sanākusi uz sēdi klātienē.

Kā ziņots, Gobzems šodien Saeimas sēžu zālē ieradās, neuzrādot negatīvu Covid-19 testu Saeimas atbildīgajam darbiniekiem, novēroja aģentūra LETA.

Lasi vēl – Covid-19 drošības sertifikātu nav pieciem Saeimas deputātiem

Gobzems aģentūrai LETA apgalvoja, ka viņam esot negatīvs Covid-19 tests, taču viņam neesot pienākuma to nevienam no Saeimas uzrādīt. Politiķis paziņoja, ka viņam ir tautas dots deputāta mandāts un deputāta imunitāte un ka neviens viņam nevar aizliegt piedalīties Saeimas sēdē.

Gobzems ieradās, kad Saeimas sēdē vēl bija pārtraukums, savukārt parlamenta sēdes pirmajai daļai Gobzems nebija reģistrējies.

Gobzems pastāstīja, ka neesot vakcinējies, taču nekomentēja jautājumu, vai pēdējo sešu mēnešu laikā ir pārslimojis Covid-19.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šodien pirms ieiešanas zālē Saeimas deputātiem tika pārbaudīts, vai viņiem ir kāds no trim sertifikātu veidiem, ar kuriem paredzēta dalība parlamenta sēdē. Nevakcinētiem un pēdējo sešu mēnešu laikā Covid-19 nepārslimojošajiem deputātiem ir jāuzrāda negatīvs Covid-19 tests.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm