tv3.lv

Rīgas domē uzklausīs uzņēmējus, kuri vēlas iesaistīties pieminekļa Uzvaras parkā nojaukšanā

Piektdien, 27. maijā, Rīgas domes vadība uzklausīs uzņēmējus, kuri izteikuši gatavību iesaistīties pieminekļa Uzvaras parkā demontāžas procesā.

26. maijā 15:36

Tikšanās noritēs Rīgas rātsnama Kamīnzālē, sākums plkst. 13.00.

Ar uzņēmējiem tiksies Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis un pilsētas izpilddirektors Jānis Lange, kā arī pašvaldības atbildīgo struktūru pārstāvji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā ziņots, vairāki uzņēmumi pieteikušies Rīgas domei bez maksas palīdzēt organizēt padomju armijas pieminekļa nojaukšanu Pārdaugavā. Pašvaldība saņēmusi vēstules no SIA “JaunRīga ECO” un SIA “Forma 2”, kas piedāvā bez atlīdzības nodrošināt pieminekļa nojaukšanas būvuzraudzību.

Notikusi arī Rīgas mēra Mārtiņa Staķa (PP) tikšanās ar arhitektu biroju “Sarma&Norde arhitekti”, kas piedāvājis brīvprātīgi sagatavot pieminekļa demontāžas projektu.

Jau ziņots, ka Uzvaras parkā esošais piemineklis Rīgas pašvaldībai būs jādemontē līdz 15. novembrim, paredz Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdē atbalstītais likumprojekts ”Par padomju un nacistisko režīmu slavinošu objektu eksponēšanas aizliegumu un to demontāžu Latvijas Republikas teritorijā”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm