tv3.lv

Reformu partiju varētu likvidēt

Reformu partija sestdien bija sanākusi uz kongresu, taču kvoruma trūkuma dēļ nekādi lēmumi netika pieņemti.

2014. gada 27. septembrī 18:09

Par turpmāko partijas likteni vēlreiz tikšot spriests jau pēc vēlēšanām, un tad kongress būs lemtspējīgs neatkarīgi no sanākušo biedru skaita. Tiek pieļauts, ka partiju varētu likvidēt, taču šīsdienas diskusijās kā viena no iespējām izskanējis arī priekšlikums politisko partiju reorganizēt par biedrību. Partijas dibinātājs, Saeimas deputāts Valdis Zatlers LNT ziņām norādīja, ka politiskajā spēkā ir pulcējušies gana daudz aktīvu cilvēku, kas atnākuši arī šodien, tāpēc nākotnē Reformu partija varētu turpināt, bet nu jau citā juridiskajā statusā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma


“Šis ir signāls, ka tomēr šī cilvēku grupa turpinās kā viena grupa, RP ideju turpinātāja, kādā formā – to diskutēsim nākamreiz,” pavēstīja Valdis Zatlers

Tikmēr pašreizējais partijas vadītājs Vjačeslavs Dombrovskis uzskata, ka politiskais spēks savu potenciālu ir izsmēlis un Reformu partijai nav jēgas turpināt savu eksistenci kā sīkpartijai.

 “Pēdējo trīs gadu laikā esmu sapratis, ka valsti nevar vadīt cilvēki, kurus tikko ievēlēja Saeimā un kas līdz tam darījuši kaut ko citu. Tā ir profesionāla lieta, mācīties vajag diezgan ilgi, vismaz 2-3 gadus un šīs mācīšanās cena un neizbēgamās kļūdas diezgan dārgi izmaksā šīs valsts iedzīvotājiem,” tā Vjačeslavs Dombrovskis

Savu un daļas līdzšinējo biedru nākotni Dombrovskis redz darbojoties “Vienotībā”, kur daļa reformu partijas dalībnieku ir iestājušies un kandidē arī gaidāmajās Saeimas vēlēšanās.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm