Pretendentus, kas pieteiksies KNAB vadītāja amatam, sliecas turēt noslēpumā

Otrdien, 28. februārī, Ministru kabinets atbalstīja divus noteikumu projektus, kas nepieciešami Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja amata konkursa izsludināšanai.

2017. gada 28. februārī 18:12

Līdz valdības sēdei nebija saskaņots jautājums par to, vai būtu atklājami to pretendentu vārdi uz KNAB vadītāja amatu, kas būs pārvarējuši pirmo kārtu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

KNAB  pārstāve pauda viedokli, ka pēc pirmās kārtas pretendentu vārdu būtu jāatklāj, tādējādi nodrošinot caurredzamu konkursa norisi, savukārt Valsts kancelejas vadītājs Mārtiņš Krieviņš kā KNAB vadītāja amata konkursa komisijas loceklis uzskata, ka pretendentu vārdi nebūtu atklājami pēc konkursa pirmās kārtas. Viņaprāt, atklājams būtu tikai tas pretendents, kas tiks virzīts apstiprināšanai KNAB vadītāja amatā.

Tāpat arī Ministru prezidents Māris Kučinskis uzskata, ka amata pretendentu atklāšana var kaitēt pretendentiem gadījumā, ja viņi konkursā zaudē.

Saistībā ar KNAB vadītāja amata konkursa izsludināšanu valdība atbalstīja rīkojuma projektu par atklāta konkursa uz KNAB priekšnieka amatu izsludināšanu, kā arī grozījumus noteikumos par KNAB priekšnieka amata pretendentu pieteikšanās nosacījumiem un kārtību, kā arī pretendentu atlases un vērtēšanas kārtību.

Pieteikties konkursā uz KBAB vadītāja amatu varēs līdz šā gada 29. martam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm