tv3.lv

Populārākās partijas joprojām ”Saskaņa”, ”Vienotība” un ”ZZS”

Saskaņā ar jaunāko SKDS un LNT aptauju, populārākās partijas statusu saglabā “Saskaņa” ar teju 20% lielu aptaujāto atbalstu. Ar 15% seko “Vienotība”, bet Zaļo un zemnieku savienību atbalsta 10% aptaujāto. No Saeimā pārstāvētajām partijām ZZS ir piedzīvojusi visstraujāko atbalsta kritumu, salīdzinot ar augustu, kad par to bija gatavi balsot 13% aptaujāto.

2014. gada 25. septembrī 23:10

Nacionālo apvienību savukārt atbalsta 9% respondentu. Bet atbalsts Ingunas Sudrabas partijai “No sirds Latvijai” piedzīvojis strauju kāpumu. No 3,4% augustā, tagad šīs partijas reitings jau sasniedz gandrīz astoņus procentus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Politologs Filips Rajevskis uzskata, ka tas noticis lielā mērā pateicoties priekšvēlēšanu kampaņai. To atzīst arī sociologs Arnis Kaktiņš, kura vērtējumā, Sudrabas partija sāk pretendēt uz vērā ņemamu pārstāvniecību jaunajā Saeimā.

Pārējās partijas, kas kandidē 12. Saeimas vēlēšanās, saņēmušas pus procenta vai vēl mazāku aptaujāto atbalstu. Joprojām liels ir neizlēmušo skaits. Par ko balsot nezina 16% respondentu, bet gandrīz 14% neplāno iet vēlēt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm