Pašvaldību vēlēšanās no “Jaunās vienotības” saraksta startēs arī NMPD vadītāja Cipule un rakstniece Ikstena

Gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās šī gada vasarā partiju apvienībā “Jaunā vienotība” (JV) startēs arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) vadītāja Liene Cipule un rakstniece Nora Ikstena, noprotams no JV politiķa, premjera Krišjāņa Kariņa paustā sestdien, 13.martā, notiekošajā partijas “Vienotība” domes un apvienības “Jaunā vienotība” kopsēdē.

2021. gada 13. martā 12:30

JV gaidāmajās vēlēšanās gatavojas startēt vismaz 29 jaunajos novados un piecās lielajās pilsētās – Jelgavā, Liepājā, Jūrmalā, Ventspilī un Rēzeknē. Tāpat apvienība un tās partneri startēs tādās pilsētās kā Valmiera, Tukums, Kuldīga un Jēkabpils. “Faktiski startēsim visur,” sacīja Kariņš.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš izteica atzinīgus vārdus JV reģionu nodaļām, kuras piesaistījušas jaunus spēkus, kas JV sarakstus, pēc Kariņa paustā, padarīs labākus.

Kariņš pieminēja sarakstu līderus vairākās pilsētās. Ogrē tā būs Dace Kļaviņa, Aizkrauklē – Aigars Lukss, Talsos – Māris Rozenbergs, bet Siguldā – Aivars Garančs. “Šie ir cilvēki, kuri gatavi ne tikai piedalīties, bet arī startēt. Gatavi uzņemties atbildību,” uzsvēra Kariņš.

Vienlaikus viņš izcēla vairākus jaunpienācējus, kuri no JV sarakstiem startēs gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās, norādot, ka veidojas “tāda kā zvaigžņu komanda”.

Bez Cipules no JV saraksta vēlēšanās gatavojas startēt arī rakstniece Nora Ikstena, basketbola treneris Igors Miglinieks, uzņēmējs Juris Žagars, bijušais olimpietis, bobslejists Jānis Ķipurs, taku skrējiena “Stirnu buks” aizsācējs Rimants Liepiņš un citi sabiedrībā zināmi cilvēki.

Kā pēc kopsēdes žurnālistiem pastāstīja “Vienotības” ģenerālsekretārs Artis Kapmpars, Cipule startēs vēlēšanās jaunajā apvienotajā Ogres novadā. Pašvaldību deputātiem nav jāpamet līdzšinējā nodarbošanās, ja vien viņi neuzņemas pienākumus domes vadībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kariņš uzskata, ka JV sauklis gaidāmajām vēlēšanām – “Ikviens ir svarīgs” – raksturo to, kā JV cenšas strādāt. “Mēs kā politiķi neuzskatām, ka mēs jebkādā veidā būtu labāki par citiem. Varbūt mums ir reizēm nedaudz vairāk atbildības kā vienam otram, bet mēs saprotam, ka ikviens mūsu valsts iedzīvotājs ir svarīgs. Nevar būt tādi, kas ir priekšā, tādi, kas ir aizmugurē,” teica politiķis.

Pašvaldību vēlēšanas plānotas šā gada jūnija pirmajā sestdienā, un domes tiks ievēlētas 41 pašvaldībā – sešās valstspilsētās un 35 novados. Rīgā pašvaldību vēlēšanas jau ir notikušas.

Lasi vēl:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm