tv3.lv

Nemiro un Petraviča uzņemti partijā “Latvija pirmajā vietā”

Saeimas deputāti Ralfs Nemiro un Ramona Petraviča vakar esot uzņemti partijā “Latvija pirmajā vietā”, informēja partijas pārstāve Līga Krapāne.

21. maijā 12:11

Šodien pirms partijas kongresa šo soli aģentūrai LETA apstiprināja arī Petraviča.

Viņa pauda, ka pievienojusies partijai, jo tajā esot sapulcējusies laba komanda un tiekot atbalstītas sakarīgas partijas idejas, piemēram, par ģimenes vērtībām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt vēl vakar Nemiro aģentūrai LETA teica, ka nedēļas laikā plāno izlemt, vai pēc 13.Saeimas pilnvaru beigām turpināt politisko darbību, un, ja turpināt, tad kurā partijā iestāties.

Nemiro atklāja, ka abi ar Petraviču esot saņēmuši uzaicinājumu iestāties politiķa Aināra Šlesera vadītajā partijā “Latvija pirmajā vietā” (LPV). Deputāts skaidroja, ka viņu un Petraviču kā bijušos ministrus ir uzrunājušas arī dažas citas partijas.

Partijas kongress nolēma, ka partiju arī turpmāk vadīs Ainārs Šlesers.

Partijā apstiprināta arī jauna valde. Tajā strādās Edmunds Zivtiņš, Līga Krapāne, Ainārs Šlesers, Vilis Krištopans, Viktors Ščerbatihs.

Kongresā tika mainīts partijas mērķis un citi statūtu punkti. Partijas mērķis ir Latvijas tautas tiesību un interešu aizsardzība, labklājības veicināšana, konservatīvas uz tradicionālām vērtībām balstītas politikas veidošana, kā arī Latvijas valstiskuma nostiprināšana un attīstība.

Jau ziņots, ka šobrīd partijā reģistrēti 1040 biedri, uz kongresu tika izvirzīti 200 delegāti, no tiem ieradās 157.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm