Par Reira padomnieci komunikācijas jautājumos izraudzīta Mudrīte Grundule

Par finanšu ministra Jāņa Reira (JV) padomnieci komunikācijas jautājumos izraudzīta sabiedrisko attiecību aģentūras SIA “Prospero” īpašniece un direktore Mudrīte Grundule.

2021. gada 6. martā 12:20

Līdz šim Reirs savā komandā netika aicinājis sabiedrisko attiecību padomnieku, jo šajos jautājumos paļāvies uz Finanšu ministrija Sabiedrisko attiecību departamenta resursiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Grundule aģentūrai LETA atzina, ka viņa Reira padomnieces sabiedrisko attiecību un komunikācijas jautājumos pienākumus pilda no 1.marta.

Grundule stāstīja, ka viņas darba pienākumi paredz konsultēt ministru sabiedrisko attiecību jautājumos un stratēģiskās komunikācijas jautājumos, kā arī viņa gatavos priekšlikumus ministra komunikācijai.

Viņa arī informēja, ka ministra padomnieces pilnvaru laikā Grundule nepildīs “Prospero” direktores pienākumus, jo darbs Finanšu ministrijā būs izaicinošs un prasīs visu uzmanību.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka SIA “Prospero” reģistrēta 2000.gadā. Tās pamatkapitāls ir 3000 eiro un uzņēmums pilnībā pieder Grundulei.

Patlaban nav pieejami “Prospero” finanšu dati par 2020.gadu, bet 2019.gadu aģentūra noslēdz ar 309 120 eiro apgrozījumu un 6680 eiro peļņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reira veselības stāvoklis patlaban ir labs, un saskaņā ar ārsta norādījumiem ministrs atgriezīsies darbā no otrdienas, 9.marta, aģentūru LETA informēja Finanšu ministrijā.

Reirs slimības dēļ prombūtnē ir kopš 15.februāra, liecina “Latvijas Vēstnesī” publicētie Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) rīkojumi. Kopš tā laika Kariņš reizi nedēļā izdevis rīkojumus, uzdodot Reira slimības prombūtnē pildīt viņa pienākumus citiem ministriem – līdz 20.februārim to darīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV), no 21.februāra līdz 23.februārim – aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP), bet kopš 24.februāra līdz 7.martam premjers pildīt finanšu ministra pienākumus uzticējis atkal Rinkēvičam.

Kā aģentūru LETA informēja premjera preses sekretārs Sandris Sabajevs, saistībā ar plānveida operāciju finanšu ministram ir darba nespējas lapa, kas noslēgsies 9.martā. “Viņa prombūtnes laikā ministra pienākumus pilda ārlietu ministrs, ministrijas darbs turpinās,” norādīja premjera pārstāvis.

“Finanšu ministrijā strādā lieliska augstas klases profesionāļu komanda, un aktīvs darbs notiek arī ministra prombūtnē,” aģentūrai LETA uzsvēra FM Komunikācijas departamenta direktors Aleksis Jarockis.

Ministru prezidenta uzdevumā izveidoto vadības grupu uzņēmējdarbības un nodarbināto atbalstam Reira prombūtnes laikā vada zemkopības ministrs Kaspars Gerhards (NA).

Lasi vēl:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm